Realizacja apartamentów przy ul. Masarskiej dobiegła końca

Na rynku

Masarska 8 Apartamenty, inwestycja firmy deweloperskiej ATAL, otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Wolne pozostają już tylko cztery mieszkania w tym projekcie.

żródło: materiały dewelopera
żródło: materiały dewelopera

W budynku w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego w Krakowie znalazło się 99 mieszkań i 10 lokali usługowych. Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 34,59 do 95,42 mkw, a ich cena brutto to 7800 zł za mkw. oraz 8100 zł za mkw. w przypadku najwyższej kondygnacji.

Oddany do użytku obiekt ma 6 kondygnacji od strony ulic Masarskiej i Rzeźniczej oraz 4 kondygnacje w pozostałej części budynku. Do dyspozycji większości mieszkańców oddano balkony z przesuwnymi żaluzjami, do lokali na najwyższym piętrze przynależą tarasy, a do mieszkań na niższych kondygnacjach od strony dziedzińca - ogródki. Projekt budynku powstał w biurze projektowym Wojciecha Sarana.

Masarska 8 Apartamenty powstały w dzielnicy Grzegórzki. Komunikację z pozostałymi rejonami Krakowa zapewniają linie tramwajowe i autobusowe przebiegające przez Rondo Grzegórzeckie. Na infrastrukturę handlowo-usługową składają się m.in. Hala Targowa przy ul. Grzegórzeckiej oraz Galeria Kazimierz.

źródło: informacja prasowa, 11.01.2017

Czytaj także:

Już w styczniu skończą się 373 mln zł na MdM?

Zamknij [x]

Czytaj także:

Już w styczniu skończą się 373 mln zł na MdM?

Zamknij [x]