Nowa inwestycja Wawel Service

Na rynku

Krakowski Ruczaj wzbogaci się o kolejny projekt mieszkaniowy - Apartamenty przy Wiśniewskiego. Kameralny budynek przy ul. prof. Jerzego Wiśniewskiego, sąsiadującej z ul. Kobierzyńską, pomieści na trzech piętrach zaledwie 14 mieszkań.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Kameralny budynek przy ul. prof. Jerzego Wiśniewskiego, sąsiadującej z ul. Kobierzyńską, pomieści na trzech piętrach zaledwie 14 mieszkań. Lokale mają powierzchnie od 30,86 do 82,85 mkw. i rozkłady od 1 do aż 5 pokoi. Ceny za metr kwadratowy wynoszą obecnie od 6250 do 7350 zł brutto.

Dla mieszkań na parterze zaplanowano ogródki, na wyższych kondygnacjach mieszkańcy skorzystają z tarasów. Deweloper zapewnia, że przy projektowaniu budynku szczególną uwagę zwrócono na funkcjonalną aranżację mieszkań. Atutem Apartamentów przy Wiśniewskiego będzie też widok na Klasztor Kamedułów i Przegorzały.

Inwestycja firmy Wawel Service znajduje się w pobliżu kampusu UJ. Komunikację z centrum miasta zapewnią autobusy kursujące ul. Kobierzyńską i tramwaje na ul. Bobrzyńskiego (450 metrów od budynku). W okolicy funkcjonuje rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, m.in. Pasaż Ruczaj, sklepy Lewiatan i Lidl, liczne restauracje oraz Centrum Sportu i Rekreacji Cascada. Wśród terenów rekreacyjnych warto wymienić Las Borkowski, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe i pobliski Zakrzówek.

Termin zakończenia inwestycji przewidziano na III kwartał 2018 roku.

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

Apartamenty Oaza - kolejna inwestycja na Czerwonym Prądniku

Zamknij [x]

Czytaj także:

Apartamenty Oaza - kolejna inwestycja na Czerwonym Prądniku

Zamknij [x]