Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki lokatorskie.

Inwestor informuje, że lokale mają mieć funkcjonalne rozkłady, co zapewni przyszłym mieszkańcom dużą swobodę w ich aranżacji i da możliwość optymalnego wykorzystania zakupionej powierzchni. Ponadto w wybranych mieszkaniach jest także opcja wydzielenia dodatkowego pokoju.

Na ostatniej kondygnacji zaprojektowane zostały tarasy widokowe dostępne dla mieszkań 8 piętra. Dodatkowo na terenie osiedla utworzony będzie zielony teren rekreacyjny dostępny dla wszystkich mieszkańców.
Klatki schodowe wyposażone zostaną w windy osobowe przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Każdą z nich będzie można zjechać do garażu podziemnego.

Jak możemy przeczytać na stronie inwestycji, w kolejnych etapach deweloper planuje wprowadzić na teren osiedla usługi komercyjne, dzięki którym ma się podnieść standard i wygoda życia mieszkańców.

Inwestycja powstanie przy ulicy Pachońskiego 5d, obok budynku zrealizowanego pod adresem Pachońskiego 5c, stanowiącego I etap projektu. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu ulicy Opolskiej, co umożliwia szybką i sprawną komunikację zarówno samochodową, jak i środkami transportu miejskiego. Dodatkowo komunikację tę mają jeszcze poprawić planowane inwestycje Gminy Kraków. Jak zapowiada deweloper, będą to: budowa linii tramwajowej odc. Krowodrza Górka-Azory oraz Krowodrza Górka- Górka Narodowa, a także Trasy Wolbromskiej.

Termin realizacji II etapu inwestycji przewidziano na grudzień 2018 roku.

A.B.