Prądnik Nowy – kolejne mieszkania w ofercie

Na rynku

Przy ulicy Pachońskiego na Prądniku Białym powstanie II etap inwestycji „Prądnik Nowy”. Projekt realizuje spółka CP RE należąca Can Pack Group. W 3-klatkowym, 8-piętrowym budynku znajdzie się 113 mieszkań. Na kondygnacji podziemnej wydzielonych zostanie 95 miejsc postojowych. W inwestycji dostępne także będą 73 komórki lokatorskie.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki lokatorskie.

Inwestor informuje, że lokale mają mieć funkcjonalne rozkłady, co zapewni przyszłym mieszkańcom dużą swobodę w ich aranżacji i da możliwość optymalnego wykorzystania zakupionej powierzchni. Ponadto w wybranych mieszkaniach jest także opcja wydzielenia dodatkowego pokoju.

Na ostatniej kondygnacji zaprojektowane zostały tarasy widokowe dostępne dla mieszkań 8 piętra. Dodatkowo na terenie osiedla utworzony będzie zielony teren rekreacyjny dostępny dla wszystkich mieszkańców.
Klatki schodowe wyposażone zostaną w windy osobowe przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Każdą z nich będzie można zjechać do garażu podziemnego.

Jak możemy przeczytać na stronie inwestycji, w kolejnych etapach deweloper planuje wprowadzić na teren osiedla usługi komercyjne, dzięki którym ma się podnieść standard i wygoda życia mieszkańców.

Inwestycja powstanie przy ulicy Pachońskiego 5d, obok budynku zrealizowanego pod adresem Pachońskiego 5c, stanowiącego I etap projektu. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu ulicy Opolskiej, co umożliwia szybką i sprawną komunikację zarówno samochodową, jak i środkami transportu miejskiego. Dodatkowo komunikację tę mają jeszcze poprawić planowane inwestycje Gminy Kraków. Jak zapowiada deweloper, będą to: budowa linii tramwajowej odc. Krowodrza Górka-Azory oraz Krowodrza Górka- Górka Narodowa, a także Trasy Wolbromskiej.

Termin realizacji II etapu inwestycji przewidziano na grudzień 2018 roku.

A.B.

Czytaj także:

Nowe apartamenty vis-a-vis Tauron Areny

Zamknij [x]

Czytaj także:

Nowe apartamenty vis-a-vis Tauron Areny

Zamknij [x]