Pierwsza po wakacjach Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Na rynku

Już w najbliższy weekend (5-6 września 2020 roku) odbędzie się kolejna, już 139. edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Na pierwszej po wakacjach giełdzie mieszkaniowej swoją ofertę przedstawi kilkadziesiąt firm. Dla zainteresowanych przygotowane zostały wykłady i wirtualne spacery. Organizator wydarzenia - Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań - po półrocznej przerwie powraca do organizacji targów mieszkaniowych w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14.

fot. R
fot. R

- Pandemia nie wstrzymała procesu inwestycyjnego – podkreśla Lucyna Płonka, dyrektor biura SBDiM.  - Budowy są kontynuowane. Mało tego, pojawiły się też nowe. Z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa zalecanych przez władze sanitarne funkcjonują też biura sprzedaży. Pomaga obecność firm w internecie. Zdalnie można załatwić dziś znacznie więcej spraw niż jeszcze w lutym czy w marcu. Także najbliższa Krakowskim Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kraków – jak wiadomo – znalazł się ostatnio w tzw. żółtej strefie. Stąd nasz apel o zabranie ze sobą maseczek, a także o zachowanie bezpiecznych odległości podczas rozmów i spotkań. Sytuacji sprzyja fakt, że mamy do dyspozycji ogromną halę zapewniającą utrzymanie odpowiedniego dystansu społecznego oraz duży bezpłatny parking. Zapewniamy też przy wejściu bezdotykowe mierzenie temperatury przy pomocy specjalnej bramki, a także środki do dezynfekcji.

W Giełdzie zapowiedziało udział kilkudziesięciu wystawców – wśród nich również firmy doradcze z dziedziny finansów. Sytuacja wymusiła zmianę formuły wykładów, które zwykle odbywały się podczas Giełdy. Dla tych klientów, którzy nie będą chętni wysłuchać prelekcji na miejscu, udostępnione zostaną materiały w formie cyfrowej. Nagrania na stronie internetowej www.gielda.sbdim.pl będą zawierać praktyczne uwagi dotyczące kredytów hipotecznych, zakupu mieszkań, a także odbioru technicznego nowo nabytych lokali.

Wykłady przygotowali eksperci reprezentujący firmy: Phinance, Konsult, Krakowski Rynek Nieruchomości a także W Szpilkach na Budowie. Dodatkową atrakcją targów będą wirtualne spacery po mieszkaniach zgłoszonych przez wystawców. Przygotowane zostały przez firmę 3D Estate przy współpracy z partnerem tej edycji targów – Obido.  

Możliwość wolnego wstępu zapewnia wejściówka, którą – zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi – można pobrać bezpłatnie na stronie wydarzenia po dokonaniu rejestracji.

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

W lipcu deweloperzy utrzymali wysokie tempo

Zamknij [x]

Czytaj także:

W lipcu deweloperzy utrzymali wysokie tempo

Zamknij [x]