Apartamenty Oaza - kolejna inwestycja na Czerwonym Prądniku

Na rynku

Prądnik Czerwony jest obecnie jedną z kilku dzielnic Krakowa, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród deweloperów i nabywców nowych mieszkań. Według danych Dominium.pl, w tej północnej dzielnicy Krakowa obecnie jest dostępnych ponad 700 nowych mieszkań.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Niedawno podaż lokali z Prądnika Czerwonego powiększyła się dzięki nowej inwestycji Spółdzielni Mieszkaniowej Wspólnota-Inwest. Warto bliżej przyjrzeć się temu projektowi, którego zaletą jest nie tylko atrakcyjna cena ofertowa mieszkań (od 5600 zł/mkw.).

Działająca od 2000 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota-Inwest realizuje swoje inwestycje w segmencie mieszkań popularnych (średnia półka cenowa). Wspomniana spółdzielnia wybudowała m.in. mieszkania w Enklawie Łagiewnickiej oraz w ramach wieloetapowego projektu Enklawa Prądnika na Prądniku Czerwonym.

Zgodnie z deklaracją inwestora, przy ulicy Marchołta do końca 2017 roku powstanie jeszcze jeden projekt mieszkaniowy. Nowa inwestycja Apartamenty Oaza budynek C i budynek E została zaplanowana jako rozbudowa piątego etapu Enklawy Prądnika. W ramach rozpoczętej już budowy powstaną 73 mieszkania usytuowane na parterze i pięciu piętrach. W budynku znajdzie się także jeden lokal użytkowy. Informacje podawane przez spółdzielnię wskazują, że do końca grudnia nabywców znalazło już ponad 20 mieszkań. Lokale nadal dostępne w ofercie mają powierzchnię od 27,09 mkw. do 82,99 mkw. Wśród mieszkań oferowanych w inwestycji Apartamenty Oaza można znaleźć lokale o zróżnicowanej liczbie pokoi (jeden, dwa, trzy lub cztery). Każde z budowanych mieszkań posiada balkon albo taras. Warto również wspomnieć, że budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Oprócz mieszkań, spółdzielnia Wspólnota-Inwest w inwestycji Apartamenty Oaza oferuje również miejsca garażowe (cena od 40 000 zł) oraz postojowe (cena od 30 000 zł). Osoby zainteresowane dokładnymi cenami (podobnie jak w przypadku lokali mieszkalnych), powinny skontaktować się z biurem sprzedaży spółdzielni.
Prądnik Czerwony cechuje się dobrym dojazdem do centrum miasta i rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu omawianej inwestycji znajduje się między innymi Centrum Handlowe Krokus, Multikino, Park Wodny oraz dobrze rozwinięta sieć przystanków i obiektów użyteczności publicznej (m.in. przychodni, przedszkoli). Już niebawem, w okolicy powstanie Galeria Handlowa Serenada. Istnieją także plany wybudowania nowoczesnego parku Tajemniczy Ogród (okolice ul. Reduta) ze specjalną infrastrukturą do uprawiania różnych dyscyplin sportu.

(A.P.)

Czytaj także:

Realizacja apartamentów przy ul. Masarskiej dobiegła końca

Zamknij [x]

Czytaj także:

Realizacja apartamentów przy ul. Masarskiej dobiegła końca

Zamknij [x]