Lema 24 – nowa inwestycja na Dąbiu

Na rynku

Rusza realizacja nowego przedsięwzięcia firmy Wawel Service. 6-piętrowy budynek powstanie pomiędzy al. Pokoju i ulicami Mogilską i Lema.

fot. Wawel Service
fot. Wawel Service

Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie największego krakowskiego parku, otaczającego halę Tauron Aren Kraków. Przylega także do drogi z chodnikiem i ścieżką rowerową, granicząc z Parkiem Lotników Polskich. W niedalekiej odległości znajdują się hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena Kraków, Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Staw Dąbski oraz Park przy Akademii Wychowania Fizycznego.

Kameralny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze pomieści 96 mieszkań. Najmniejszy dostępny metraż to 28,99 mkw., największy - 82,39 mkw. Do każdego mieszkania przynależy balkony albo loggia. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano wielostanowiskowy garaż w podziemnej kondygnacji, w której znajdą się także komórki lokatorskie. Ogólnodostępne miejsca postojowe powstaną również na zewnątrz budynku.

Dzięki pobliskim arteriom - ul. Mogilskiej i al. Pokoju - mieszkańcy Lema 24 będą mogli łatwo docierać do centrum miasta i pozostałych rejonów Krakowa. Na infrastrukturę składają się m.in. centra handlowe M1 i CH Plaza, basen z centrum rekreacyjnym, a w odległości ok. 3 km - Park Wodny i Multikino. W sąsiedztwie inwestycji działają także szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia i punkty handlowo-usługowe.

B.D.

Czytaj także:

Przebudzenie na rynku „hipotek”

Zamknij [x]

Czytaj także:

Przebudzenie na rynku „hipotek”

Zamknij [x]