Krakowska Giełda Domów i Mieszkań wchodzi w rok 2018

Na rynku

126. edycja mającego długą tradycję i chętnie odwiedzanego przez krakowian wydarzenia odbędzie się 3 i 4 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa.

fot. EM
fot. EM

Obiekt przy ul. Klimeckiego 14 jak zawsze zgromadzi pod jednym dachem wystawców z szeroko rozumianej branży nieruchomości. Wszyscy zainteresowani tą tematyką, a przede wszystkim osoby będące już na etapie poszukiwania własnego wymarzonego lokum, będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami mieszkaniowymi z Krakowa i Małopolski.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań, której organizatorem jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, z pewnością zaspokoi ciekawość tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić, co nowego przygotowali na nadchodzące miesiące deweloperzy budujący domy i mieszkania w naszym regionie. Potencjalni nabywcy mogą zazwyczaj skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla odwiedzających imprezę. W Centrum Targowym Chemobudowa pojawią się też stoiska architektów i doradców kredytowych.

Ponieważ w sobotę, pierwszym dniu Giełdy, odbędą się jak zwykle wykłady dotyczące rynku mieszkaniowego, pojawi się także szansa na poszerzenie wiedzy przydatnej w procesie planowania i przygotowania do transakcji zakupu nieruchomości.

Oto ich program:

Godz. 12:30: „Zakup mieszkania – o czym musisz wiedzieć” – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
Godz. 13:00: „Prospekt i umowa deweloperska” – Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna
Godz. 13:30: „Co nowego czeka nas na rynku kredytów hipotecznych w 2018 roku?” – Albert Opoka, Phinance

Organizator targów przygotował dla gości bezpłatny Katalog Giełdowy z prezentowanymi inwestycjami i mapą projektów deweloperskich na terenie Krakowa.

Na stronie Giełdy można nie tylko znaleźć więcej informacji na temat targów, ale także pobrać darmową wejściówkę: www.gielda.sbdim.pl

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

W 2017 r. deweloperzy znów ukończyli więcej mieszkań

Zamknij [x]

Czytaj także:

W 2017 r. deweloperzy znów ukończyli więcej mieszkań

Zamknij [x]