„Imperial Stawowa Residence” – I etap już w sprzedaży

Na rynku

W dzielnicy Prądnik Biały, w Bronowicach Wielkich, trwa realizacja I etapu inwestycji „Imperial Stawowa Residence”. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje przy ul. Stawowej. W ramach I etapu projektu mają być oddane cztery pięciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się łącznie 60 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Na piętrach każdego z budynków wydzielono od 2 do 6 lokali. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 24 do 77 mkw.

Inwestor podkreśla, że starano się zaprojektować osiedle w taki sposób, aby do apartamentów docierało jak najwięcej światła słonecznego. Cel ten ma być osiągnięty m.in. dzięki zastosowaniu dużych pionowych okien i szklanych narożników budynków. Prócz tego na balkonach zamontowane będą szklane, przeźroczyste balustrady, przez które jak najwięcej promieni słonecznych ma się przedostawać do wnętrz mieszkalnych. Balkony będą przynależały do wszystkich mieszkań począwszy od 1 piętra. Do lokali na parterze zaprojektowano zaś oświetlone tarasy. Zastosowanie takich rozwiązań ma się przyczynić nie tylko do zwiększenia odczucia przestronności wnętrz, ale także oszczędności, zarówno jeśli chodzi o oświetlenie, jak i ogrzewanie, które będzie pochodziło z sieci MPEC.

Na kondygnacjach podziemnych, w wielostanowiskowych garażach, znajdzie się 60 miejsc postojowych, a dodatkowe 12 stanowisk naziemnych wydzielonych zostanie na terenie inwestycji.  Do nabycia w tym etapie inwestycji jest także 15 komórek lokatorskich.

Aby mieszkańcy osiedla czuli się bezpiecznie, inwestycja zostanie ogrodzona, w każdym mieszkaniu zamontowana będzie instalacja alarmowa i  drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie.

Komunikację pionową w budynkach zapewnią cichobieżne windy, które będą obsługiwały wszystkie piętra włącznie z parkingiem w garażu. Takie udogodnienie jest szczególnie istotne dla rodzin z małymi dziećmi, osób niepełnosprawnych czy starszych.

Deweloper informuje, że projekt „Imperial Stawowa Residence” cechuje wysoki standard wykończenia. W częściach wspólnych mają zostać zamontowane sufity podwieszane z oświetleniem LED-owym. Proste bryły budynków i stonowane elewacje, utrzymane w kolorze białym z elementami imitującymi drewno, mają współgrać z otaczającą zabudową jednorodzinną. Dziedzińce między budynkami zostaną estetycznie zagospodarowane i oświetlone, a dla najmłodszych mieszkańców powstanie plac zabaw.

Inwestycja położona będzie w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, obsługujących wiele linii autobusowych. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń, mieszkańcy osiedla będą mogli m.in. swobodnie korzystać z oferty kulturalnej, historycznej, sportowej czy rekreacyjnej w różnych częściach miasta. Sprawną komunikację samochodową ma zaś zapewnić przebiegająca niedaleko estakada na ulicy Jasnogórskiej oraz Rondo Ofiar Katynia.

Osoby lubiące spędzać wolny czas na łonie natury będą mogły cieszyć się urokami  położonego nieopodal Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego czy Lasu Wolskiego, a także korzystać z licznych ścieżek rowerowych, które, jak informuje deweloper, w najbliższym czasie mają zostać rozbudowane o nowe odcinki m.in. w rejonie ul. Conrada.

Udogodnieniem dla mieszkańców ma być także bliskość wielu punktów handlowo-usługowych, w których można zrobić zakupy i załatwić formalności. Są to m.in.: Galeria Bronowicka, IKEA, Makro Cash and Carry, LIDL, centra medyczne, urząd pocztowy, Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego czy punkty gastronomiczne i stacje paliw.
Rodziców ucieszy zapewne to, że w bliskiej odległości od osiedla funkcjonują dwa przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum.

Obecnie apartamenty można kupić w cenie od 6 599 - 7 499 zł/mkw.
I etap inwestycji ma być zrealizowany w II/III kw. 2018 roku.

Deweloperem „Imperial Stawowa Residence ” jest spółka celowa powołana do realizacji tej inwestycji - Imperial Capital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Imperial Residence Stawowa I Spółka komandytowa. Jej komplementariuszem jest Imperial Capital sp. z o.o. Założycielem, właścicielem 100% udziałów i prezesem Imperial Capital jest Maciej Trzmielewski, który własną działalność prowadzi od 2008 roku, działając na rynku finansowym i związanym z nieruchomościami.

A.B.

Czytaj także:

Zamieszkać w „Zaczarowanym Młynie”...

Zamknij [x]