191 „supernovych” mieszkań na Grzegórzkach

Na rynku

Przy u. Lema, w pobliżu Tauron Areny Kraków, powstaje jednoetapowa inwestycja o nazwie „Supernova”. Projekt zakłada realizację 191 mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2019 roku.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Inwestycja obejmie realizację pięciu 4-kondygnacyjnych budynków, w których dostępnych będzie łącznie: 21 mieszkań jednopokojowych, 117 dwupokojowych, 50 trzypokojowych oraz 3 czteropokojowe. Lokale mają być realizowane w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Do mieszkań mają przynależeć balkony, tarasy lub ogródki. Inwestycja będzie przyłączona do sieci MPEC.

Osiedle zostanie ogrodzone. Warto podkreślić, że w ramach projektu, na terenie inwestycji powstaną wiaty rowerowe, stoły do gry w szachy i plac zabaw dla najmłodszych. Ponadto deweloper zagospodaruje przestrzenie między budynkami przez nasadzenie roślin.

Inwestor podkreśla, że „Supernova” będzie bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, a w otoczeniu osiedla znajduje się rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa – niedaleko zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 i Galeria Plaza.
„Supernova” położona będzie w pobliżu Parku Lotników Polskich. W Parku można aktywnie spędzać czas korzystając ze ścieżek rowerowych czy traktów spacerowych lub odpocząć na ławkach wśród zielonych alejek.

Na terenie Parku znajduje się także Ogród Doświadczeń. Jest to 6-hektarowy obszar, na którym zgromadzone zostały różnego rodzaju urządzenia edukacyjne. Miejsce to, w którym przez zabawę poznaje się prawa fizyki i świata przyrody, może być ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Inwestycja realizowana jest przez firmę Cordia Polska, należącą do grupy Gordia. Grupa posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, realizując projekty w Europie i USA. Dotychczas zrealizowała ok. 5 000 mieszkań i domów.

A.B.

Czytaj także:

Kim są posiadacze nowych „hipotek”?

Zamknij [x]