3 000 zł
70 zł/m2
42,73 m2
Pokoje: 2 Piętro: 1
Mieszkanie na wynajem
Opis mieszkania
Oferta z dnia: 05-05-2025
Nr oferty: 14200/1573/10945/OMW
Stan budynku: rok budowy:2023
Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem nieopodal zalewu Bagry.
Mieszkanie o pow. 42.7 m2 położone na 1 piętrze budynku z 2023 roku. Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, sypialni i pokoju dziennego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o detale, w nowoczesnym standardzie, umeblowane i wyposażone jest jak na zdjęciach. Mieszkanie ustawne i bardzo jasne, wyposażone w niezbędne sprzęty AGD: lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, pralka. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej MPEC.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym budynku.
Świetna lokalizacja - w bliskiej okolicy sklepy spożywcze (Lidl oraz Biedronka), piekarnia, kawiarnia, siłownia. W odległości kilku minut znajduje się zalew Bagry - znakomite miejsce do odpoczynku, aktywnych lub spokojnych spacerów, wyprowadzania psa. Blisko przystanki tramwajowe, szybki dojazd do centrum miasta samochodem lub komunikacją miejską.
Cena: 3000 PLN czynsz najmu + ok. 550 PLN opłaty eksploatacyjne (w tym ogrzewanie, woda, śmieci) + ok. 170 PLN prąd.
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia na żywo.
Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:
EU - użytkową (kWh/m2*rok): 45.46; EK - końcową (kWh/m2*rok): 68.09; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 68.17; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.02; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00;
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Kontakt
Jarosław Zyshchyk
iaroslav.zyshchyk@annderson.pl
tel. 792361698
Telefon:
wysyłanie formularza