„Zupełna cisza… jak makiem zasiał” w mieszkaniach przy ul. Kordiana

Na rynku

W dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Kordiana trwa realizacja III etapu inwestycji „Zacisze Kordiana”. W tym etapie do sprzedaży trafiły 94 mieszkania.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

W ramach inwestycji „Zacisze Kordiana” zakończono już sprzedaż I etapu projektu. W II fazie, która ma być zrealizowana pod koniec tego roku, w sprzedaży jest jeszcze kilkanaście lokali.

III etap inwestycji to prawie 100 mieszkań w 7-kondygnacyjnym, 6-piętrowym budynku. W ofercie znalazły się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Najmniejsze lokale mają powierzchnię ok. 38 mkw., a największe ponad 78 mkw. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub przydomowy ogród. Ogrzewanie lokali pochodzić będzie z sieci miejskiej.  Obecnie ceny mieszkań w tym etapie zaczynają się już od 5 850 zł/mkw.

Na kondygnacji podziemnej zaprojektowano 35 miejsc postojowych, które sprzedawane są aktualnie w cenie od 35 000,00 zł do 40 000,00 zł/miejsce. W ofercie jest także 13 komórek lokatorskich. Termin realizacji III etapu inwestycji przewidziano na II kwartał 2018 roku.

Inwestorem osiedla jest Grupa Matejek. Firma posiada 12-letnie doświadczenie w branży budowlanej. W 2012 roku Matejek Sp. z o.o. została nagrodzona przez Izbę Pracodawców Polskich w kategorii Odkrycie Roku, a inwestycja przy ul. Radzikowskiego 104 – w kategorii Inwestycja Roku. Firma jest także Laureatem Konkursu Godła: Deweloper Roku 2013, Deweloper Roku 2014 i Inwestycja Roku 2013 dla Radzikowskiego 104. Tytuły zostały przyznane przez Biuro Certyfikacji Krajowej.

Deweloper podkreśla, że „Zacisza Kordiana” zostało zaprojektowana w taki sposób, aby miało estetyczny i nowoczesny wygląd na miarę europejskich standardów, a do realizacji inwestycji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały budowlane. Teren osiedla jest ogrodzony, a dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ma zapewnić całodobowy monitoring.

W pobliżu inwestycji zlokalizowane są przystanki linii autobusowych i tramwajowych, co zapewnia sprawną komunikację z innymi dzielnicami miasta. W okolicy znajdują się: sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, a także przychodnia lekarska, apteka, kościół. O kondycję fizyczną można zadbać w położonej niedaleko siłowni i na basenie.

Jak czytamy na stronie dewelopera, zakup mieszkania w inwestycji „Zacisze Kordiana” daje pewność, że będzie w nim cisza… ”jak makiem zasiał”.

A.B.

Czytaj także:

GUS: czerwiec znów pod znakiem aktywności deweloperów

Zamknij [x]