Wieliczka: kolejne mieszkania na Osiedlu Klonowym

Na rynku

Spółka Savan Investments wprowadziła do sprzedaży ósmy już etap inwestycji powstającej przy ul. Zbożowej.

fot. Savan Investment
fot. Savan Investment

Osiedle Klonowe 8 , podobnie jak poprzednia, siódma faza projektu, pomieści 12 mieszkań na dwóch kondygnacjach. Lokale na parterze mają powierzchnię użytkową 62,85 mkw. i ogródki od 55 do aż 170 mkw. Mieszkania na wyższej kondygnacji dysponują powierzchnią użytkową 68,03 mkw., i dodatkowo – strychem o powierzchni 15 mkw. Dla każdego lokalu przewidziano miejsce postojowe. Ceny mieszkań? Od 3.814 do 4.288 zł za metr kwadratowy brutto, co oznacza że kupujący mogą skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych.  

Każde mieszkanie ma odrębne wejście i wyposażone jest w rolety, system grzewczy, alarmowy oraz system inteligentnego domu.

Całe Osiedle Klonowe to 65 domów i mieszkań na powierzchni 1,5 hektara.  Ulica Zbożowa przebiega w odległości zaledwie 150 metrów od granic Krakowa, dzięki czemu mieszkańcy skorzystają także z jego infrastruktury (m.in. szkół, przedszkoli czy sklepów), oprócz tej zlokalizowanej w Wieliczce. Posiadaczom samochodów dojazd do centrum Krakowa ułatwi  stanowiący część południowej obwodnicy miasta węzeł Wielicki,  niezmotoryzowani mogą wybrać linię kolejową PKP (szynobus) lub autobus miejski.

Deweloper zaplanował oddanie mieszkań do użytku na drugi kwartał 2016 r.

B.

Czytaj także:

Nowy program mieszkaniowy Wawel Service

Zamknij [x]

Czytaj także:

Nowy program mieszkaniowy Wawel Service

Zamknij [x]