Ruszyła realizacja "Panoramy Prądnik"

Na rynku

Na wykonawcę 3 budynków przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej wybrana została firma Greifbau spółka z o. o. Inwestorem jest firma Nokturn Deweloper.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Łącznie w ramach osiedla „Panorama Prądnik” powstanie 127 mieszkań, ale część z nich znalazła już nabywców.  Obecnie wybierać można spośród metraży od 43,10 do 70,10 mkw. W 8-kondygnacyjnych budynkach (6 naziemnych, 2 podziemne) znalazły się też garaże dla samochodów i komórki lokatorskie.

Każde z mieszkań wyposażone będzie w balkon, lokale na najwyższych piętrach – także w tarasy. Mieszkańcy parteru będą zaś mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Rodziny z dziećmi będą mogły spędzać czas na dwustrefowym placu zabaw, z wydzieloną przestrzenią dla młodszych i starszych dzieci. Miłośników jednośladów ucieszą z pewnością zaplanowane przez dewelopera stanowiska dla rowerów.

Komunikację dla mieszkańców powstającego osiedla zapewni przede wszystkim pobliska al. 29 Listopada, dla której na skrzyżowaniu z ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej zaplanowano budowę bezkolizyjnego skrętu. Niezmotoryzowani będą natomiast mogli korzystać z Krakowskiego Szybkiego Tramwaju jadącego na trasie Górka Narodowa – Krowodrza Górka. Inwestycja ta ma zostać zrealizowana w 2020 roku.

Rozpoczęte już prace budowlane na osiedlu Panorama Prądnik mają się zakończyć na początku 2020 r.

BD
źródło : informacja prasowa

Czytaj także:

GUS podsumował wyniki „mieszkaniówki” w 2017 roku

Zamknij [x]

Czytaj także:

GUS podsumował wyniki „mieszkaniówki” w 2017 roku

Zamknij [x]