Ruszyła budowa NY Residence Wrocławska 33

Na rynku

W dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Wrocławskiej, rozpoczęły się prace przy budowie nowego apartamentowca firmy Terra Casa S.A. Projekt budynku inspirowany jest wielkomiejskim stylem życia Nowego Jorku. Do słynnego amerykańskiego miasta nawiązuje już sama nazwa inwestycji. Generalnym wykonawcą NY Residence Wrocławska 33 jest firma TK–Bud z Krakowa.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Termin zakończenia budowy przewidziano na sierpień 2018 roku. Trwa już przedsprzedaż. Inwestycja obejmuje 130 wykończonych w wysokim standardzie mieszkań oraz 4 lokale użytkowe. Nabywcy mogą wybierać wśród oferty mieszkań od 22 do 105 mkw. Większość mieszkań posiada balkon lub taras. Atutem lokali leżących na wyższych kondygnacjach będzie widok na panoramę Krakowa i Kopiec Kościuszki.

Jak podkreśla inwestor, mieszkania w budynku charakteryzować się będą wyjątkowym standardem wykończenia i wyposażenia. Znajdziemy tu zaawansowane technologie, jak np. ultraszybki Internet na bazie światłowodu „Fiber to Home”, czy możliwość zdalnego sterowania poszczególnymi funkcjami w mieszkaniu „Smart Home”.

"Nowy Jork jest symbolem nowoczesności i swobody, urzeka architekturą i kusi wielkomiejskim stylem życia. Te właśnie cechy były inspiracją dla NY Residence. Chcieliśmy stworzyć w Krakowie wyjątkowe mieszkania, o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych oraz unikalnej palecie prestiżowych usług dodanych." – komentuje Grzegorz Sagan, Wiceprezes Terra Casa S.A.

W podziemiach budynku przewidziano parking na 100 miejsc postojowych, z dwoma rowerowniami oraz pomieszczeniami gospodarczymi i boksami użytkowymi. Wejścia do budynku, lobby i korytarze zaprojektowane zostały tak, by nawiązać do nowojorskich apartamentowców. Ich elegancki wystrój podkreślić ma odpowiednio dobrane oświetlenie LED i dyskretna muzyka.

W lobby znajdziemy wykończenie z naturalnego kamienia oraz innych szlachetnych materiałów, a przy recepcji multimedialny ekran informacyjny. Do obsługi wind służyć będą panele dotykowe. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będą konsjerż, ochrona oraz biometryczny system dostępu.

fot. materiały prasowe

Wejście do budynku prowadzić będzie przez wewnętrzny dziedziniec ze specjalnie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą.

"Krowodrza to jedna z dynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Nowoczesna, o bardzo dobrej infrastrukturze, która czyni ją atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Z drugiej strony, rozwijające się ośrodki akademickie oraz bliskość atrakcji i zabytków, jak również wysoki standard i detale wykończenia NY Residence, sprawiają, że jest to także ciekawa propozycja inwestycyjna." – podkreśla Artur Tłustochowski, Prezes Zarządu Terra Casa S.A.

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 19 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum.

R.

Czytaj także:

W III kw. 2016 r. „hipoteki” sprzedawały się gorzej

Zamknij [x]

Czytaj także:

W III kw. 2016 r. „hipoteki” sprzedawały się gorzej

Zamknij [x]