II etap „Osiedla Dobra Forma” w sprzedaży

Na rynku

Cracovia Property Sp. z o.o. włączyła do oferty II etap inwestycji „Osiedle Dobra Forma”. Inwestycja powstaje na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Bochenka. W ramach pierwszego i drugiego etapu przedsięwzięcia zrealizowane zostaną łącznie 4 budynki.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

I etap inwestycji „Osiedle Dobra Forma” obejmuje budynki oznaczone jako A i B. W ramach tego projektu zrealizowanych zostanie łącznie 231 mieszkań. Obecnie w sprzedaży zostało jeszcze ponad 40 lokali o powierzchni od 31 do 81 mkw. Budowa zakończy się w lipcu 2017 roku.

W II etapie wzniesione zostaną 11-piętrowe budynki C i D. W ofercie znajdzie się w sumie 239 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 32 do około 83 mkw. Planowany termin realizacji II etapu inwestycji to IV kwartał 2018 roku.

Całe osiedle będzie ogrodzone i podpięte do sieci MPEC.

W ofercie inwestycji znajdziemy informację, iż inwestor oferuje możliwość skorzystania z pakietów wykończeń „pod klucz”.

W ramach projektu można nabyć miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Jak podkreśla deweloper, w pobliżu nie brakuje zieleni i terenów rekreacyjnych nadających się na spacery i wycieczki rowerowe. W okolicy znajdują się: szkoły, przedszkola, szpital, ośrodki zdrowia, siłownia, korty tenisowe oraz różnego rodzaju sklepy i punkty usługowe. Najmłodsi mieszkańcy osiedla mogą korzystać z placu zabaw  powstałego na terenie inwestycji.

Podgórze Duchackie jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Inwestor informuje, że mieszkańcy „Osiedla Dobra Forma”, korzystając z komunikacji miejskiej, mogą dojechać do ścisłego centrum w ok. 15 minut. Lokalizacja inwestycji ma także zapewnić dogodny dojazd do innych dzielnic Krakowa, a dla tych, którzy wybierają się poza miasto - szybki wjazd na obwodnicę.

Przedsięwzięcie jest realizowane przez Cracovia Property Sp. z o.o. Spółka jest częścią grupy Soho Development S.A., która ma w swoim portfolio m.in.: projekt rewitalizacji warszawskich terenów pofabrycznych, na których powstaje Soho Factory, budynki mieszkalne Rebel One, Kamion Cross, Wars oraz obecnie realizowane inwestycje Feniks i Verbel.

AB

Czytaj także:

Osiedle Jurajskie – III etap inwestycji

Zamknij [x]

Czytaj także:

Osiedle Jurajskie – III etap inwestycji

Zamknij [x]