PB Start z kolejnym etapem Słonecznego Wzgórza

Na rynku

W ofercie krakowskiego dewelopera pojawił się V etap osiedla realizowanego na Woli Duchackiej w Krakowie. Nowy budynek pomieści 48 mieszkań.

fot. materiały inwestora
fot. materiały inwestora

Osiedle Słoneczne Wzgórze pierwotnie miało składać się z czterech budynków. Ponieważ jednak wszystkie mieszkania przy ul. Włoskiej (w budynkach z numerami 6, 6A, 6B i 8) znalazły już nabywców, do sprzedaży trafił kolejny. W tej fazie inwestycji wybierać będzie można sprośród lokali o powierzchniach od 29 do 98 mkw. i rozkładach od 1 do aż 5 pokoi. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach - balkony i tarasy. Aktualne ceny wynoszą od ok. 5,5 tys. do 7,9 tys. za metr kwadratowy.

W budynku przy ul. Włoskiej przewidziano także garaże, miejsca postojowe i komórki lokatorskie w podpiwniczeniu. Termin realizacji V etapy Słonecznego Wzgórza zaplanowano na listopad 2016 roku.

"Kolejny etap Słonecznego Wzgórza to oferta adresowana przede wszystkim do rodzin, które szukają spokojnego miejsca dla swoich najbliższych" - mówi Marek Szmolke, prezes PB Start. "Przygotowaliśmy propozycję zarówno dla par szukających pierwszego własnego „M”, jak i dla tych, którzy mają większe potrzeby" - dodaje.

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

Cordia Cystersów Garden – ruszył II etap inwestycji

Zamknij [x]

Czytaj także:

Cordia Cystersów Garden – ruszył II etap inwestycji

Zamknij [x]