Nowa 5 Dzielnica na krakowskiej Krowodrzy

Na rynku

Inwestycja mieszkaniowa, której nazwa nawiązuje do numeru dzielnicy, powstanie u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej w Krakowie.

żródło: materiały dewelopera
żródło: materiały dewelopera

W pierwszym etapie sprzedaży deweloper oferuje budynki A4 i A5. Łącznie w obu obiektach znajdzie się nieco ponad 350 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Dla mieszkań na parterze zaprojektowano ogródki, mieszkania na piętrach mają balkony lub loggie, a wybrane mieszkania na wyższych piętrach posiadają przestronne tarasy na dachu. W ofercie sprzedaży znajdą się również komórki lokatorskie.

W częściach wspólnych budynków powstaną pomieszczenia dla rowerów i wózkownie chronione przed nieuprawnionym dostępem. Jak informuje deweloper, w budynkach, w celu zwiększenia szybkości i komfortu komunikacji, zamontowana zostanie duża liczba wind. Dla każdego z mieszkań przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym, zaś goście odwiedzający mieszkańców będą mogli korzystać z wydzielonych naziemnych miejsc parkingowych.

Projektując Nową 5 Dzielnicę pomyślano także o najmłodszych. To dla nich zbudowane zostaną 2 place zabaw i „Kolorowe Przedszkole”, które znajdzie się na parterze budynku A1. W częściach parterowych budynków powstaną także punkty usługowe i handlowe. Właściciele zwierząt domowych zapewne docenią specjalny wybieg stworzony dla ich pupili na terenie osiedla.

W ramach inwestycji powstanie kilka niezależnych wjazdów w kierunku ul. Racławickiej i Wrocławskiej. Teren osiedla zostanie objęty całodobowym monitoringiem.

Krowodrza (V dzielnica) jest oceniana przez krakowian jako jedna z atrakcyjniejszych dzielnic miasta. Zaletą mieszkania tutaj jest bliskość ścisłego centrum Krakowa i placówek edukacyjno-naukowych, a także rozbudowana sieć komunikacji miejskiej i szeroka oferta punktów handlowo-usługowych.

Inwestycja „Nowa 5 Dzielnica” realizowana jest przez firmę Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Spółka komandytowa. Spółka powstała w kwietniu 2016 roku w celu realizacji inwestycji na zakupionej przez siebie działce o powierzchni ponad 54 000 mkw.

A.B.
foto: materiały prasowe dewelopera

Czytaj także:

"Apartamenty Dąbrowskiego” w krakowskim Starym Podgórzu

Zamknij [x]

Czytaj także:

"Apartamenty Dąbrowskiego” w krakowskim Starym Podgórzu

Zamknij [x]