Kolejne nowe mieszkania na Ruczaju

Na rynku

W krakowskiej dzielnicy Dębniki, przy ul. Piltza 37, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa, realizowana przez firmę deweloperską Makadam. W budynku znajdzie się 60 lokali o powierzchniach od około 32 do 87 mkw. i rozkładach od jednego do czterech pokoi.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Jak podkreśla inwestor, przy projektowaniu mieszkań zwrócono szczególną uwagę na funkcjonalność i doświetlenie wnętrz. Atutem narożnych mieszkań na IV piętrze będą duże tarasy.

Budynek Piltza 37 zostanie wyposażony w cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu garażu, w którym znajdą się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzić będą z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Lokalizacja projektu umożliwia szybką komunikację z najważniejszymi punktami miasta, w pobliżu budynku znajduje się pętla tramwajowa i przystanek autobusowy. W sąsiedztwie inwestycji znajdziemy liczne tereny zielone oraz rekreacyjne, w tym siłownię, stadninę koni oraz park. Niedaleko znajduje się także przedszkole oraz centrum handlowe na Lubostroniu.

Cena za metr kwadratowy mieszkania wynosi od 5 239 do 7 200 zł. Koszt miejsca postojowego to 30 000 zł. Termin zakończenia prac przewidziano na II kwartał 2017 r.

Sprzedaż inwestycji prowadzi krakowska firma Emmerson Lumico Sp. z o.o.

AP

Czytaj także:

GUS: w maju deweloperzy ograniczyli nowe budowy

Zamknij [x]

Czytaj także:

GUS: w maju deweloperzy ograniczyli nowe budowy

Zamknij [x]