Kolejna edycja REFE we Wrocławiu

Na rynku

W dniach 21-23 kwietnia odbędzie się 14-ta edycja Międzynarodowych Targów REFE

Kolejna edycja REFE we Wrocławiu | zdjęcie 1


W Centrum Wystawienniczym IASE we Wrocławiu uczestnicy Międzynarodowych Targów Nieruchomości, Inwestycji i Finansów REFE 2006 (tak brzmi pełna nazwa imprezy) spędzą trzy pracowite dni.

Intencją organizatorów jest rozwijanie rynku inwestycyjnego dzięki kontaktom, jakie w czasie imprezy nawiązują przedstawiciele rynku nieruchomości i inwestycji z całego świata, poszukujący nowych możliwości lokowania kapitału.

Wystawcy mają zapewniony bogaty pakiet usług i możliwości przedstawienia oferty, obejmujący reklamę w katalogu targowym, biuletynie REFE NEWS i prezentację na własnym stoisku.

Udział w targach zapowiedziało ponad 300 wystawców i ponad 3000 akredytowanych gości z 32 krajów (m.in. Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Litwy, Czech i Węgier), a także 36 urzędów miast i gmin, które mając na uwadze przybycie inwestorów ze światowej czołówki, przygotują specjalne oferty inwestycyjne. Na REFE obecni będą również dziennikarze ze znaczących w branży dzienników, magazynów oraz radia i telewizji.

Tej największej tego rodzaju imprezie w Centralnej Europie, cieszącej się dużym uznaniem wśród wystawców towarzyszyć będzie trzydniowa konferencja.

Tematem będą zagadnienia dotyczące inwestycji, źródeł pozyskiwania środków na nie, wykorzystywania funduszy strukturalnych oraz działania w obszarze partnerstwa publiczno-prywatnego.

Organizatorzy zapowiadają wysoki poziom merytoryczny, który zapewnić ma udział elity profesjonalistów z branży nieruchomości i finansów z całego świata.

Kolejna edycja REFE we Wrocławiu | zdjęcie 2


Równolegle z konferencją odbędą się też prezentacje międzynarodowych rynków inwestycyjnych oraz rozwiązań legislacyjnych w branżach nieruchomości i inwestycji stosowanych w innych państwach.

Podczas targów po raz trzeci wręczone zostaną także statuetki „Orły REFE”, nagradzające w trzech kategoriach najefektowniejsze inwestycje, jakie powstały w kraju i zagranicą w minionym roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 kwietnia 2006 roku, a regulamin konkursu dostępny jest na stronie
www.refe.pl

Czytaj także:

Targi PROPERTY-INVEST.pl

Zamknij [x]

Czytaj także:

Targi PROPERTY-INVEST.pl

Zamknij [x]