Budynek C Green Office w 100% skomercjalizowany

Na rynku

Grupa Buma poinformowała, że budynek C w kompleksie Green Office został w całości skomercjalizowany. Głównymi najemcami budynku są m.in. UBS Service Centre Poland Sp. z o.o. (ponad 4700 m2) oraz Motorola Solutions System Sp. z o.o. (ponad 4000 m2).

Zdjęcie do artykułu: Budynek C Green Office w 100% skomercjalizowany

Na piętrach budynku znajdują się przestrzenie biurowe typu open space oraz sale konferencyjne. Powierzchnia na parterze budynku została przeznaczona m.in. na restaurację oraz salonik prasowy. Przekazywany budynek został w pełni przystosowany do potrzeb najemców.

Budynek C, o powierzchni biurowej wynajmowalnej 10 000m2, został przekazany do użytkowania w lipcu 2012 r. Budynek ten został zrealizowany w III etapie budowy kompleksu. W I I II etapie realizowano budynki A i B o łącznej powierzchni 11 300 m2. Najemcą obu biurowców jest Motorola Polska Solutions Sp. z o.o.

O Green Office

Kompleks Green Office to zespół trzech budynków klasy A o kameralnym charakterze, zlokalizowany przy ul. Czerwone Maki w Krakowie. Łączna powierzchnia wszystkich budynków wynosi 21 300 m2. Kompleks znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na którym koncentruje się potencjał naukowo-badawczy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz potencjał innowacyjno-rozwojowy niezależnych instytucji biznesowych. Autorem projektu architektonicznego jest krakowska pracownia  architektoniczna UCEES.


źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

Łąki Nowohuckie - niewykorzystany potencjał

Zamknij [x]

Czytaj także:

Łąki Nowohuckie - niewykorzystany potencjał

Zamknij [x]