128. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Na rynku

W dniach 26-27 maja 2018 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie się kolejna edycja popularnej od lat giełdy mieszkaniowej. Imprezę organizuje tradycyjnie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, które zaprasza gości w sobotę i niedzielę.

fot. R
fot. R

Po raz kolejny na targach spotkać będzie można krakowskich deweloperów, którzy zaprezentują aktualną ofertę mieszkań i domów. Jak zawsze w hali targowej znajdziemy także stoiska firm związanych z branżą mieszkaniową, w tym doradców kredytowych, pośredników nieruchomości czy pracowni architektonicznych.

Jak zapowiada organizator, odwiedzający Giełdę mogą spodziewać się specjalnych ofert i promocji, dlatego osoby noszące się z zamiarem zakupu własnego lokum powinny zarezerwować sobie czas na wizytę w Centrum Targowym Chemobudowa w ostatni majowy weekend.

W sobotę 26 maja organizatorzy przygotowali również panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego. Oto ich harmonogram:

godz. 12.30  
Przewodnik dla kupujących mieszkanie – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości

godz. 13.00  
Bezpieczny zakup mieszkania – Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna

godz. 13.30  
Jak najtaniej wziąć kredyt hipoteczny - krok po koku – Wojciech Mróz, Phinance

Goście Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań otrzymają ponadto bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapę pokazującą rozkład inwestycji deweloperskich na planie miasta. Darmową wejściówkę na imprezę można otrzymać po wejściu na stronę: www.gielda.sbdim.pl

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

GUS: w marcu więcej pozwoleń na budowę

Zamknij [x]

Czytaj także:

GUS: w marcu więcej pozwoleń na budowę

Zamknij [x]