ul. Banacha / ul. Zauchy

BUMA inwestycja ul. Banacha / ul. Zauchy Przestrzenie Banacha - etap II

Przestrzenie Banacha - etap II

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 48,12 - 84,37 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2022

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz przez Grupę BUMA.

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

48,12 - 84,37 m2

Dostępnych obiektów

19

Własność

hipoteczna

Budynek

Kondygnacje

6

Ilość mieszkań

123

Winda

tak

Garaże

121

Komórki lokatorskie

tak

Strony świata

północ, południe, wschód, zachód

Plac zabaw

tak, własny park na terenie osiedla

Do oferty Grupy BUMA dołączył drugi etap inwestycji deweloperskiej „Przestrzenie Banacha”, realizowanej przy ulicy Andrzeja Zauchy w Dzielnicy IV Kraków Prądnik Biały.

W tej fazie projektu „Przestrzenie Banacha” powstaną łącznie 123 mieszkania. Lokale o powierzchniach od około 30 do ponad 100 metrów kwadratowych i rozkładach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych rozmieszczone będą na sześciu kondygnacjach naziemnych budynku. Do mieszkań na parterze przynależeć będą przydomowe ogródki, a lokale na wyższych piętrach posiadać będą balkony lub loggie, a w niektórych przypadkach także tarasy. W budynku zaprojektowano również komórki lokatorskie. Komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami zapewni winda.

W kondygnacji podziemnej znajdzie się garaż wielostanowiskowy dla 121 samochodów. Przewidziane zostały również dodatkowe, naziemne miejsca postojowe na zewnątrz budynków. Wśród udogodnień dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla znajdzie się także wydzielone miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych.

Ofertę drugiego etapu projektu „Przestrzenie Banacha” uzupełnia 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach: od 35 do 190 metrów kwadratowych.

Zaletą lokalizacji projektu Grupy BUMA jest umiejscowienie budynków na wzgórzu, co oprócz widoku na panoramę miasta zapewni mieszkańcom lepszą wentylację powietrza, którym oddychają.

Na terenie „Przestrzeni Banacha” zaprojektowano przestronny, zielony park, przeznaczony do użytku mieszkańców osiedla. W obrębie inwestycji znajdą się też między innymi place zabaw dla młodszych i starszych dzieci, park aktywności dla młodzieży, miejsca relaksu, a także zielony dziedziniec, pomyślany jako miejsce spotkań dla mieszkańców osiedla.

Druga faza „Przestrzeni Banacha” powstaje przy utworzonej niedawno ulicy Andrzeja Zauchy, upamiętniającej tragicznie zmarłego, znakomitego i wszechstronnego krakowskiego artystę, znanego przede wszystkim z twórczości muzycznej, ale także kabaretowej czy aktorskiej. Ulica Andrzeja Zauchy jest natomiast przecznicą od ulicy Stefana Banacha – innego wybitnego Polaka i krakowianina, słynącego z dokonań na polu matematyki, którego odkrycia były także inspiracją dla twórców osiedla „Przestrzenie Banacha”.

Rejon Górki Narodowej, w którym realizowane są „Przestrzenie Banacha”, to okolica zapewniająca bardzo dobry dostęp do infrastruktury handlowej i usługowej, a także placówek edukacyjnych. Oprócz licznych sklepów osiedlowych w niedalekiej odległości od osiedla działają również większe sklepy popularnych sieci, takich jak Biedronka czy Lidl. Dla rodzin z młodszymi i starszymi dziećmi istotna będzie bliskość żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych.

Od ścisłego centrum Krakowa osiedle „Przestrzenie Banacha” odległe jest w linii prostej o zaledwie nieco ponad 4 kilometry. Ulice Andrzeja Zauchy i Stefana Banacha położone są w sąsiedztwie nowej, realizowanej właśnie 5-kilometrowej linii tramwajowej, która połączy Górkę Narodową z osiedlem Krowodrza Górka. Obok osiedla powstanie przystanek, który zapewni mieszkańcom preferującym transport publiczny wygodny i szybki dojazd do centrum Krakowa.

Jedynie kilkaset metrów dzieli teren inwestycji od przystanków autobusowych zlokalizowanych przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Zatrzymujące się tu autobusy linii 137 kursują z pętli Górka Narodowa Wschód, przecinając ulicę Opolską, do pętli Krowodrza Górka – popularnego punktu przesiadkowego na trasie do centrum Krakowa. Przyspieszoną linią autobusową 537 dojechać można natomiast bezpośrednio do pętli Dworzec Główny Wschód. Autobusy kolejnych linii zatrzymują się także na przystankach przy pobliskiej al. 29 Listopada.

Lokalizacja inwestycji Grupy BUMA będzie również zaletą dla osób korzystających z samochodów. Dojazd do centralnych rejonów miasta, odległych o zaledwie kilka kilometrów, zajmuje z reguły nie więcej niż kilkanaście minut. Pobliska aleja 29 Listopada oraz biegnąca na osi wschód-zachód ulica Opolska to duże arterie miejskie, ułatwiające sprawny wyjazd z Krakowa w kierunku Warszawy, Katowic, Zakopanego czy Rzeszowa.

Zakończenie realizacji drugiego etapu projektu „Przestrzenie Banacha” zaplanowane zostało na IV kwartał 2022 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 290... ZOBACZ NUMER 12 290 05 05, 606 270 080

Wyślij e-mail mieszkania@domd.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 290... ZOBACZ NUMER 12 290 05 05, 606 270 080

Wyślij e-mail mieszkania@domd.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 290... ZOBACZ NUMER 12 290 05 05, 606 270 080

Wyślij e-mail mieszkania@domd.pl