ul. Piaszczysta/Pękowicka

EKOPARK inwestycja ul. Piaszczysta/Pękowicka  Slow City

Slow City

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 42,67 - 103,07 m2

Termin realizacji: II kwartał 2022

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

8 500 - 11 000 zł/m2

Dostępne metraże

42,67 - 103,07 m2

Dostępnych obiektów

39

Cena garażu brutto zł

brak

Cena miejsca postojowego brutto zł

40 000 zł

Współpraca z bankami

tak, z doradcami finansowymi

Waloryzacja wpłat

brak

Zasady rezerwacji

informacja u dewelopera

Pierwsza wpłata

informacja u dewelopera

Raty

korzystne warunki płatności - szczegóły w biurze obsługi

Własność

własność

Budynek

Kondygnacje

1 podziemna i 4 naziemne (parter i 3 piętra)

Ilość mieszkań

119

Ilość mieszkań na piętrze

bud. A1 mieszkań 12, bud. A2 mieszkań 11, bud. A3 mieszkań 6

Klatki

- metoda lekka mokra z użyciem wełny mineralnej lub tynk gipsowy maszynowy;
- malowanie farbą akrylową lub natryskiem;
- posadzka z płytek gresowych;
- oświetlenie LED.

Winda

dźwigi osobowe w każdej klatce schodowej

Garaże

122

Komórki lokatorskie

dostępne, informacje u dewelopera

Strony świata

W/S/N/E

Ogrodzenie

nie

Ochrona i monitoring

tak

Plac zabaw

tak

Wykończenie

Okna

aluminiowe

Rolety zewnętrzne

nie

Drzwi wejściowe

tak, antywłamaniowe klasy RC3

Kuchnia

elektryczna, puszka z zasilaniem trójfazowym

Opomiarowanie

tak

Wykończenie pod klucz

tak, informacje u dewelopera

Dodatkowe informacje

- własny park na terenie inwestycji o wielkości 1 ha (strefy sportu, boisko wielofunkcyjne, place zabaw dla dzieci w każdym wieku, łąka kwietna, ogród sensoryczny)
- antysmogowa kostka chodnikowa przy głównych drogach przejazdowych przez osiedle

Instalacje

Biały montaż

nie

C.O.

ogrzewanie i C.W.U. z sieci miejskiej (MPEC), grzejniki płytowe, stalowe, grzejnik drabinkowy łazienkowy

Telefon, internet

instalacja światłowodu doprowadzana do tablicy teletechnicznej w mieszkaniu, gniazdo internetowe

Telewizja kablowa

gniazdo RTV/SAT

Domofon

wideodomofon z dotykowym, kolorowym ekranem

Technologia

Ściany zewnętrzne

żelbetowe monolityczne, pomiędzy mieszkaniami i korytarzem: żelbetowe/betonowe lub murowane

Ściany działowe

pustak ceramiczny o grubości 12 cm i 8 cm, tynk gipsowy maszynowy, w łazience zatarty na ostro

Sufity i ściany wewnętrzne

tynk gipsowy lub szpachlo-gips

Podłogi

podłoża pod posadzki z wyprawy cementowej zatarte na ostro, zbrojone z izolacją termiczną ze styropianu (styropian podłogowy gr. 3 cm + styropian tłumiący kroki gr. 3 cm)

Elewacja

w technologii lekkiej mokrej systemowej, warstwa wykończeniowa: tynk elewacyjny

Parapety

zewnętrzne: tak, wewnętrzne: brak

Podjazdy do budynków

ul. Łokietka, ul. Glogera

„Slow City” to jedna z nowych inwestycji firmy deweloperskiej EKOPARK. Projekt powstaje w Dzielnicy IV Prądnik Biały, pomiędzy ulicami Łokietka i Glogera.

Na aktualny etap „Slow City” złożą się trzy budynki: A1, A2 oraz A3, liczące 4 kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną, mieszczącą miejsca postojowe. Łącznie w pierwszym etapie osiedla „Slow City” znajdzie się 119 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach pomieszczeń. Zaprojektowane tu lokale mają powierzchnie od nieco ponad 28 metrów kwadratowych do prawie 112 metrów kwadratowych i oferują od 1 do 5 pokoi. Do mieszkań na parterze przynależą przydomowe ogródki, lokale na wyższych kondygnacjach posiadają zaś balkony.

Klatki schodowe w budynkach wyposażone zostaną w oświetlenie LED. W standardzie w mieszkaniach zastosowane będą między innymi antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC3 oraz aluminiowe okna. Ogrzewanie i ciepła woda w budynkach pochodzić będą z sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (MPEC).

Osoby zainteresowane wykończeniem i wyposażeniem zakupionego mieszkania skorzystać mogą z oferty profesjonalnych firm, współpracujących z inwestorem od kilkunastu lat.

Nazwa inwestycji oddaje ideę, jaką przyjęli twórcy osiedla – osoby, które tu zamieszkają, będą mogły zapomnieć o miejskim zgiełku i pośpiechu, żyjąc w stylu „slow”, doceniając uroki życia i korzystając z kompleksowej oferty, jaką w ramach osiedla proponuje EKOPARK. Dzięki zaprojektowanym tu strefom handlowo-usługowym mieszkańcy „Slow City” będą mogli na miejscu zaspokoić większość bieżących, codziennych potrzeb.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla jego projektanci zdecydowali o minimalizacji ruchu kołowego, wydzielając także strefy „uspokojonego” ruchu. Szczególny nacisk położony został na podniesienie bezpieczeństwa w miejscach, w których znajdują się dzieci, rodzice z wózkami i rowerzyści. Wśród rozwiązań, jakie chronić będą zdrowie i życie mieszkańców „Slow City”, wymienić można również budowę progów spowalniających w pobliżu przejść dla pieszych, ustawienie znaków ostrzegawczych i komunikatów dla dzieci, czy opracowanie ułatwiającego komunikację systemu identyfikacji poszczególnych elementów osiedla. Dodatkowo teren inwestycji będzie objęty całodobowym monitoringiem, a wejścia do budynków wyposażone zostaną w wideodomofony wysokiej jakości, z dotykowym, kolorowym ekranem.

Inwestor, firma EKOPARK, zadbała także o potrzeby młodszych mieszkańców osiedla, projektując na jego terenie liczne place zabaw, przystosowane dla dzieci w różnym wieku oraz ścieżki edukacyjne.

Wyjątkowym elementem, wyróżniającym inwestycję „Slow City” spośród innych projektów deweloperskich, będzie własny, pełen zieleni park o powierzchni 1 hektara, zlokalizowany w centrum osiedla i oferujący jego mieszkańcom specjalnie zaprojektowane strefy sportu i wypoczynku. Na terenie parku znajdą się ścieżki spacerowe o łącznej długości 4 kilometrów, trasy dla biegaczy, wielofunkcyjne boisko, siłownia na świeżym powietrzu, zielone polany dla ćwiczących jogę czy pilates, ogród sensoryczny, a także dystrybutory z wodą dla spragnionych i zmęczonych aktywnością fizyczną.

Przy głównych drogach przejazdowych przez osiedle zainstalowana zostanie antysmogowa kostka chodnikowa, wykonana ze specjalnego rodzaju betonu o właściwościach fotokatalitycznych, zmniejszających ilość szkodliwych związków w powietrzu.

„Slow City” zlokalizowane zostało u pomiędzy ulicami Łokietka i Glogera. Położenie inwestycji gwarantuje dobry dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej i edukacyjnej. W pobliżu działają sklepy spożywcze, w tym również popularnych sieci, takich jak Biedronka, Lidl, czy Żabka. W sąsiedztwie funkcjonują także lokale gastronomiczne, między innymi pizzerie i kawiarnie. Rodziny z dziećmi docenią też dostępność placówek edukacyjnych, w tym przedszkola i szkół podstawowych.

Ścisłe centrum Krakowa odległe jest od osiedla „Slow City” o zaledwie kilka kilometrów, a dojechać do niego można zarówno samochodem i rowerem (poprzez ulicę Władysława Łokietka lub ulicę Pachońskiego), jak i autobusami komunikacji miejskiej, której przystanki znajdują się przy pobliskich ulicach Zygmunta Glogera i Łokietka.

Dodatkowo w niedalekiej przyszłości układ komunikacyjny w tej okolicy ulegnie całkowitej zmianie dzięki zaplanowanej w pobliżu Trasie Wolbromskiej. Trasa ta zapewni nie tylko szybką komunikację z centrum Krakowa, ale także z jego północną obwodnicą, która dzięki węzłowi „Zielonki” umożliwi sprawny dojazd do Portu Lotniczego Kraków Airport w podkrakowskich Balicach i wyjazd z miasta w kierunku północnym, w tym do Warszawy. Niezwykle ważny dla osób preferujących komunikację zbiorową będzie zaś przede wszystkim fakt, iż w sąsiedztwie inwestycji poprowadzona zostanie nowa trasa tramwajowa, z przystankiem umiejscowionym w odległości kilkuset metrów od „Slow City” i sąsiadującym z nim nowym parkingiem „Park&Ride”. Wzdłuż nowej ulicy zaplanowano także ścieżki rowerowe i ciągi piesze. Obok inwestycji powstać ma również nowy przystanek autobusowy, obsługiwany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK).

Dzięki nowej drodze publicznej, którą zrealizuje EKOPARK, osiedle „Slow City” zyska także wyjazd w kierunku ulicy Łokietka, którą pojechać można w kierunku centrum Krakowa nie tylko samochodem, ale także autobusami kursującymi między innymi do pętli Krowodrza Górka i do Bronowic Małych.

Pierwszy etap inwestycji „Slow City” ma zostać zrealizowany w II kwartale 2022 roku.

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 665 297, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Kraków - Pękowicka - Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000878999, NIP 5213581325, REGON 142601130 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 665 297, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Kraków - Pękowicka - Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000878999, NIP 5213581325, REGON 142601130 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 665 297, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Kraków - Pękowicka - Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000878999, NIP 5213581325, REGON 142601130 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy

ul. Fabryczna

Osiedle Art City - bud. P2 i P4

EKOPARK inwestycja ul. Fabryczna Osiedle Art City - bud. P2 i P4

ul. Fabryczna

Kraków Grzegórzki (Dzieln. II)

Osiedle Art City - bud. P2 i P4

zapytaj o cenę

35,34 m2

35,34 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 785... ZOBACZ NUMER 785 665 297

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 10 pięter

Dostępnych mieszkań: 1

ul. Brązownicza 12, 14

U Przybyszewskiego - etap 3

EKOPARK inwestycja ul. Brązownicza 12, 14 U Przybyszewskiego - etap 3

ul. Brązownicza 12, 14

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

U Przybyszewskiego - etap 3

zapytaj o cenę

42,50 - 112,94 m2

42,50 - 112,94 m2

III kwartał 2023
III kwartał 2023
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 771 158, 722 212 043

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Invest Sp. k. z siedzibą ul. Armii Krajowej 19, 30-150 Kraków, KRS 0000330971, REGON 120939106, NIP 6772328123 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 4 + 1 podziemna

Ilość apartamentów: łącznie 112 mieszkań w pięciu budynkach

Dostępnych apartamentów: 82

ul. Turniejowa 59

Turniejowa 59

EKOPARK inwestycja ul. Turniejowa 59 Turniejowa 59

ul. Turniejowa 59

Kraków Podgórze Duchackie (Dzieln. XI)

Turniejowa 59

9 100 - 11 001 zł/m2

47,30 - 91,37 m2

47,30 - 91,37 m2

II kwartał 2023
II kwartał 2023
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 667... ZOBACZ NUMER 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000879719, NIP 5211950882, REGON 012389690 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

EKOPARK

Ilość mieszkań: 121

Dostępnych mieszkań: 83

ul. Przewóz 44, przy ulicy Lipskiej

Nowa Lipska

EKOPARK inwestycja ul. Przewóz 44, przy ulicy Lipskiej Nowa Lipska

ul. Przewóz 44, przy ulicy Lipskiej

Kraków Podgórze (Dzieln. XIII)

Nowa Lipska

10 100 - 12 000 zł/m2

46,35 - 81,34 m2

46,35 - 81,34 m2

I kwartał 2022
I kwartał 2022
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 56, 506 060 199, 722 212 043

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000879719, NIP 5211950882, REGON 012389690 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 1 kondygnacja podziemna, 6 kondygnacji naziemnych

Ilość mieszkań: bud. B: 124, bud. A: 114

Dostępnych mieszkań: 54

ul. Tadeusza Kościuszki 60

DUO RESIDENCE

EKOPARK inwestycja ul. Tadeusza Kościuszki 60 DUO RESIDENCE

ul. Tadeusza Kościuszki 60

Kraków Zwierzyniec (Dzieln. VII)

DUO RESIDENCE

14 900 - 15 500 zł/m2

51,73 - 123,27 m2

51,73 - 123,27 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 885... ZOBACZ NUMER 885 818 015, 506 060 199, 785 771 158, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Sobiesław Zasada Investment S.A. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000170554, NIP 6772216803, REGON 356752900 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 6 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnacja podziemna

Ilość apartamentów: 35

Dostępnych apartamentów: 3

ul. Przybyszewskiego

U Przybyszewskiego - etap 2

EKOPARK inwestycja ul. Przybyszewskiego U Przybyszewskiego - etap 2

ul. Przybyszewskiego

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

U Przybyszewskiego - etap 2

zapytaj o cenę

60,57 - 130,30 m2

60,57 - 130,30 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 771 158, 722 212 043

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Invest Sp. k. z siedzibą ul. Armii Krajowej 19, 30-150 Kraków, KRS 0000330971, REGON 120939106, NIP 6772328123 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 4 + 1 podziemna

Ilość apartamentów: 2 budynki, 40 mieszkań

Dostępnych apartamentów: 6

Zobacz wszystkie