ul. Piaszczysta/Pękowicka

EKOPARK inwestycja ul. Piaszczysta/Pękowicka  Slow City

Slow City

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 42,61 - 78,21 m2

Termin realizacji: II kwartał 2022

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt

Płatność 20/80 - promocja ograniczona czasowo, dotyczy wszystkich mieszkań

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

8 400 - 11 000 zł/m2

Dostępne metraże

42,61 - 78,21 m2

Dostępnych obiektów

55

Cena garażu brutto zł

brak

Cena miejsca postojowego brutto zł

informacje u dewelopera

Współpraca z bankami

tak, z doradcami finansowymi

Waloryzacja wpłat

brak

Zasady rezerwacji

informacja u dewelopera

Pierwsza wpłata

informacja u dewelopera

Raty

1) wpłata w wysokości 35% wartości przedmiotu umowy do 7 dni od dnia podpisania Umowy Deweloperskiej
2) wpłata w wysokości 65% w terminie do 15.04.2022 roku
Wpłaty dokonywane są na rachunek powierniczy otwarty.

Własność

własność

Budynek

Kondygnacje

1 podziemna i 4 naziemne (parter i 3 piętra)

Ilość mieszkań

119

Ilość mieszkań na piętrze

bud. A1 mieszkań 12, bud. A2 mieszkań 11, bud. A3 mieszkań 6

Klatki

- metoda lekka mokra z użyciem wełny mineralnej lub tynk gipsowy maszynowy;
- malowanie farbą akrylową lub natryskiem;
- posadzka z płytek gresowych;
- oświetlenie LED.

Winda

dźwigi osobowe w każdej klatce schodowej

Garaże

122

Komórki lokatorskie

dostępne, informacje u dewelopera

Strony świata

W/S/N/E

Ogrodzenie

nie

Ochrona i monitoring

tak

Plac zabaw

tak

Wykończenie

Okna

aluminiowe

Rolety zewnętrzne

nie

Drzwi wejściowe

tak, antywłamaniowe klasy RC3

Kuchnia

elektryczna, puszka z zasilaniem trójfazowym

Opomiarowanie

tak

Wykończenie pod klucz

tak, informacje u dewelopera

Dodatkowe informacje

- własny park na terenie inwestycji o wielkości 1 ha (strefy sportu, boisko wielofunkcyjne, place zabaw dla dzieci w każdym wieku, łąka kwietna, ogród sensoryczny)
- antysmogowa kostka chodnikowa przy głównych drogach przejazdowych przez osiedle

Instalacje

Biały montaż

nie

C.O.

ogrzewanie i C.W.U. z sieci miejskiej (MPEC), grzejniki płytowe, stalowe, grzejnik drabinkowy łazienkowy

Telefon, internet

instalacja światłowodu doprowadzana do tablicy teletechnicznej w mieszkaniu, gniazdo internetowe

Telewizja kablowa

gniazdo RTV/SAT

Domofon

wideodomofon z dotykowym, kolorowym ekranem

Technologia

Ściany zewnętrzne

żelbetowe monolityczne, pomiędzy mieszkaniami i korytarzem: żelbetowe/betonowe lub murowane

Ściany działowe

pustak ceramiczny o grubości 12 cm i 8 cm, tynk gipsowy maszynowy, w łazience zatarty na ostro

Sufity i ściany wewnętrzne

tynk gipsowy lub szpachlo-gips

Podłogi

podłoża pod posadzki z wyprawy cementowej zatarte na ostro, zbrojone z izolacją termiczną ze styropianu (styropian podłogowy gr. 3 cm + styropian tłumiący kroki gr. 3 cm)

Elewacja

w technologii lekkiej mokrej systemowej, warstwa wykończeniowa: tynk elewacyjny

Parapety

zewnętrzne: tak, wewnętrzne: brak

Podjazdy do budynków

ul. Łokietka, ul. Glogera

„Slow City” to jedna z nowych inwestycji firmy deweloperskiej EKOPARK. Projekt powstaje w Dzielnicy IV Prądnik Biały, pomiędzy ulicami Łokietka i Glogera.

Na aktualny etap „Slow City” złożą się trzy budynki: A1, A2 oraz A3, liczące 4 kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną, mieszczącą miejsca postojowe. Łącznie w pierwszym etapie osiedla „Slow City” znajdzie się 119 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach pomieszczeń. Zaprojektowane tu lokale mają powierzchnie od nieco ponad 28 metrów kwadratowych do prawie 112 metrów kwadratowych i oferują od 1 do 5 pokoi. Do mieszkań na parterze przynależą przydomowe ogródki, lokale na wyższych kondygnacjach posiadają zaś balkony.

Klatki schodowe w budynkach wyposażone zostaną w oświetlenie LED. W standardzie w mieszkaniach zastosowane będą między innymi antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC3 oraz aluminiowe okna. Ogrzewanie i ciepła woda w budynkach pochodzić będą z sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (MPEC).

Osoby zainteresowane wykończeniem i wyposażeniem zakupionego mieszkania skorzystać mogą z oferty profesjonalnych firm, współpracujących z inwestorem od kilkunastu lat.

Nazwa inwestycji oddaje ideę, jaką przyjęli twórcy osiedla – osoby, które tu zamieszkają, będą mogły zapomnieć o miejskim zgiełku i pośpiechu, żyjąc w stylu „slow”, doceniając uroki życia i korzystając z kompleksowej oferty, jaką w ramach osiedla proponuje EKOPARK. Dzięki zaprojektowanym tu strefom handlowo-usługowym mieszkańcy „Slow City” będą mogli na miejscu zaspokoić większość bieżących, codziennych potrzeb.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla jego projektanci zdecydowali o minimalizacji ruchu kołowego, wydzielając także strefy „uspokojonego” ruchu. Szczególny nacisk położony został na podniesienie bezpieczeństwa w miejscach, w których znajdują się dzieci, rodzice z wózkami i rowerzyści. Wśród rozwiązań, jakie chronić będą zdrowie i życie mieszkańców „Slow City”, wymienić można również budowę progów spowalniających w pobliżu przejść dla pieszych, ustawienie znaków ostrzegawczych i komunikatów dla dzieci, czy opracowanie ułatwiającego komunikację systemu identyfikacji poszczególnych elementów osiedla. Dodatkowo teren inwestycji będzie objęty całodobowym monitoringiem, a wejścia do budynków wyposażone zostaną w wideodomofony wysokiej jakości, z dotykowym, kolorowym ekranem.

Inwestor, firma EKOPARK, zadbała także o potrzeby młodszych mieszkańców osiedla, projektując na jego terenie liczne place zabaw, przystosowane dla dzieci w różnym wieku oraz ścieżki edukacyjne.

Wyjątkowym elementem, wyróżniającym inwestycję „Slow City” spośród innych projektów deweloperskich, będzie własny, pełen zieleni park o powierzchni 1 hektara, zlokalizowany w centrum osiedla i oferujący jego mieszkańcom specjalnie zaprojektowane strefy sportu i wypoczynku. Na terenie parku znajdą się ścieżki spacerowe o łącznej długości 4 kilometrów, trasy dla biegaczy, wielofunkcyjne boisko, siłownia na świeżym powietrzu, zielone polany dla ćwiczących jogę czy pilates, ogród sensoryczny, a także dystrybutory z wodą dla spragnionych i zmęczonych aktywnością fizyczną.

Przy głównych drogach przejazdowych przez osiedle zainstalowana zostanie antysmogowa kostka chodnikowa, wykonana ze specjalnego rodzaju betonu o właściwościach fotokatalitycznych, zmniejszających ilość szkodliwych związków w powietrzu.

„Slow City” zlokalizowane zostało u pomiędzy ulicami Łokietka i Glogera. Położenie inwestycji gwarantuje dobry dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej i edukacyjnej. W pobliżu działają sklepy spożywcze, w tym również popularnych sieci, takich jak Biedronka, Lidl, czy Żabka. W sąsiedztwie funkcjonują także lokale gastronomiczne, między innymi pizzerie i kawiarnie. Rodziny z dziećmi docenią też dostępność placówek edukacyjnych, w tym przedszkola i szkół podstawowych.

Ścisłe centrum Krakowa odległe jest od osiedla „Slow City” o zaledwie kilka kilometrów, a dojechać do niego można zarówno samochodem i rowerem (poprzez ulicę Władysława Łokietka lub ulicę Pachońskiego), jak i autobusami komunikacji miejskiej, której przystanki znajdują się przy pobliskich ulicach Zygmunta Glogera i Łokietka.

Dodatkowo w niedalekiej przyszłości układ komunikacyjny w tej okolicy ulegnie całkowitej zmianie dzięki zaplanowanej w pobliżu Trasie Wolbromskiej. Trasa ta zapewni nie tylko szybką komunikację z centrum Krakowa, ale także z jego północną obwodnicą, która dzięki węzłowi „Zielonki” umożliwi sprawny dojazd do Portu Lotniczego Kraków Airport w podkrakowskich Balicach i wyjazd z miasta w kierunku północnym, w tym do Warszawy. Niezwykle ważny dla osób preferujących komunikację zbiorową będzie zaś przede wszystkim fakt, iż w sąsiedztwie inwestycji poprowadzona zostanie nowa trasa tramwajowa, z przystankiem umiejscowionym w odległości kilkuset metrów od „Slow City” i sąsiadującym z nim nowym parkingiem „Park&Ride”. Wzdłuż nowej ulicy zaplanowano także ścieżki rowerowe i ciągi piesze. Obok inwestycji powstać ma również nowy przystanek autobusowy, obsługiwany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK).

Dzięki nowej drodze publicznej, którą zrealizuje EKOPARK, osiedle „Slow City” zyska także wyjazd w kierunku ulicy Łokietka, którą pojechać można w kierunku centrum Krakowa nie tylko samochodem, ale także autobusami kursującymi między innymi do pętli Krowodrza Górka i do Bronowic Małych.

Pierwszy etap inwestycji „Slow City” ma zostać zrealizowany w II kwartale 2022 roku.

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 665 297, 785 771 158, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Kraków - Pękowicka - Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000878999, NIP 5213581325, REGON 142601130 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 665 297, 785 771 158, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Kraków - Pękowicka - Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000878999, NIP 5213581325, REGON 142601130 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 665 297, 785 771 158, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Kraków - Pękowicka - Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000878999, NIP 5213581325, REGON 142601130 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy

ul. Brązownicza 12, 14

U Przybyszewskiego - etap 3

EKOPARK inwestycja ul. Brązownicza 12, 14 U Przybyszewskiego - etap 3

ul. Brązownicza 12, 14

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

U Przybyszewskiego - etap 3

zapytaj o cenę

42,50 - 101,64 m2

42,50 - 101,64 m2

III kwartał 2023
III kwartał 2023
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 771 158, 722 212 043

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Invest Sp. k. z siedzibą ul. Armii Krajowej 19, 30-150 Kraków, KRS 0000330971, REGON 120939106, NIP 6772328123 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 4 + 1 podziemna

Ilość apartamentów: łącznie 112 mieszkań w pięciu budynkach

Dostępnych apartamentów: 86

ul. Turniejowa 59

Turniejowa 59

EKOPARK inwestycja ul. Turniejowa 59 Turniejowa 59

ul. Turniejowa 59

Kraków Podgórze Duchackie (Dzieln. XI)

Turniejowa 59

9 223 - 11 001 zł/m2

47,30 - 91,38 m2

47,30 - 91,38 m2

II kwartał 2023
II kwartał 2023
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 667... ZOBACZ NUMER 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000879719, NIP 5211950882, REGON 012389690 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

EKOPARK

Ilość mieszkań: 121

Dostępnych mieszkań: 97

ul. Przewóz 44, przy ulicy Lipskiej

Nowa Lipska

EKOPARK inwestycja ul. Przewóz 44, przy ulicy Lipskiej Nowa Lipska

ul. Przewóz 44, przy ulicy Lipskiej

Kraków Podgórze (Dzieln. XIII)

Nowa Lipska

8 900 - 11 400 zł/m2

46,06 - 94,83 m2

46,06 - 94,83 m2

I kwartał 2022
I kwartał 2022
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 56, 506 060 199, 722 212 043

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000879719, NIP 5211950882, REGON 012389690 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 1 kondygnacja podziemna, 6 kondygnacji naziemnych

Ilość mieszkań: bud. B: 124, bud. A: 114

Dostępnych mieszkań: 114

ul. Tadeusza Kościuszki 60

DUO RESIDENCE

EKOPARK inwestycja ul. Tadeusza Kościuszki 60 DUO RESIDENCE

ul. Tadeusza Kościuszki 60

Kraków Zwierzyniec (Dzieln. VII)

DUO RESIDENCE

14 000 - 15 900 zł/m2

51,73 - 62,61 m2

51,73 - 62,61 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 885... ZOBACZ NUMER 885 818 015, 506 060 199, 785 771 158, 667 640 995

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Sobiesław Zasada Investment S.A. z siedzibą 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 19, KRS 0000170554, NIP 6772216803, REGON 356752900 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 6 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnacja podziemna

Ilość apartamentów: 35

Dostępnych apartamentów: 4

ul. Przybyszewskiego

U Przybyszewskiego - etap 2

EKOPARK inwestycja ul. Przybyszewskiego U Przybyszewskiego - etap 2

ul. Przybyszewskiego

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

U Przybyszewskiego - etap 2

zapytaj o cenę

60,57 - 130,11 m2

60,57 - 130,11 m2

IV kwartał 2021
IV kwartał 2021
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 639... ZOBACZ NUMER 12 639 57 00, 785 771 158, 722 212 043

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Eko-Park Sp. z o.o. Invest Sp. k. z siedzibą ul. Armii Krajowej 19, 30-150 Kraków, KRS 0000330971, REGON 120939106, NIP 6772328123 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.ekopark.pl/

EKOPARK

Ilość kondygnacji: 4 + 1 podziemna

Ilość apartamentów: 2 budynki, 40 mieszkań

Dostępnych apartamentów: 9