ul. Dolna 2

Frax-Bud inwestycja ul. Dolna 2 Dolna 2 - II etap

Dolna 2 - II etap

Kraków Czyżyny (Dzieln. XIV)

Dostępne metraże: 34,18 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2020

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt

Ostatnie wolne mieszkanie!

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

11 264 zł/m2

Dostępne metraże

34,18 m2

Dostępnych obiektów

1

Cena garażu brutto zł

30 000,00 zł - obowiązuje zakup miejsca postojowego w hali garażowej

Raty

forma płatności 20/80

Budynek

Garaże

miejsca postojowe w garażu podziemnym

Wykończenie

Dodatkowe informacje

mieszkania na parterze z ogródkami, mieszkania na piętrach z przestronnymi balkonami

„Dolna 2” to inwestycja mieszkaniowa realizowana przy ulicy Dolnej.

Ulica Dolna zlokalizowana jest w XIV krakowskiej dzielnicy Czyżyny, w sąsiedztwie skrzyżowania ulicy Nowohuckiej z Aleją Jana Pawła II.
Takie położenie gwarantuje bardzo dobry dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, bowiem na położonych przy skrzyżowaniu przystankach zatrzymują się autobusy i tramwaje kilku linii, którymi można nimi dojechać bezpośrednio do centrum Krakowa jak i okolic.

Osoby, które wolą podróżujące własnymi środkami komunikacji także powinny być zadowolone, bowiem Aleja Jana Pawła II i ulica Nowohucka, przechodząca w główną ulicę Izydora Stella-Sawickiego, którą swobodnie można poruszać się w kierunku dzielnic Krakowa jak i innych miast.

Dzielnica Czyżyny oferuje także swoim mieszkańcom dostęp do bogatej oferty licznych punktów handlowo-usługowych, obiektów kultury, ośrodków sportowych i placówek edukacyjnych. Wśród nich można wymienić na przykład: Tauron Arenę, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Centrum Handlowe M1, Centrum Nowe Czyżyny Kraków, Akademię Wychowania Fizycznego, kryte korty tenisowe, Zespół Krytych Pływalni AWF czy Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej.

Trzeba też wspomnieć, że z obszaru, na którym realizowana jest inwestycja „Dolna 2” można szybko dotrzeć do Parku Lotników Polskich - kilkudziesięciohektarowego terenu z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Znajdują się tutaj między innymi: plac z fontanną, ścieżki spacerowe i rowerowe, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, Smoczy Skwer oraz Ogród Doświadczeń. Ogród Doświadczeń to sześciohektarowy park edukacyjny będący oddziałem plenerowym Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Zamontowano tutaj wiele urządzeń, instalacji, konstrukcji i modeli, dzięki którym dzieci i młodzież mogą poznawać prawa nauki poprzez zabawę.

W ramach inwestycji „Dolna 2” powstanie czterokondygnacyjny budynek mieszkalny. Na czterech jego kondygnacjach naziemnych zaplanowano dziesięć mieszkań. Będą to lokale dwu-, trzy- i pięciopokojowe, o metrażach od około 36 metrów kwadratowych do ponad 91 metrów kwadratowych. Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą ogródki, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach - przestronne balkony.

Na kondygnacji podziemnej zaplanowano natomiast halę garażową z wydzielonymi miejscami parkingowymi.

Termin realizacji inwestycji „Dolna 2” zaplanowano na grudzień 2020 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fraxbud.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fraxbud.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fraxbud.pl

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy