ul. Zbrojarzy 111

Frax-Bud inwestycja ul. Zbrojarzy 111 Zbrojarzy 111

Zbrojarzy 111

Kraków Dębniki (Dzieln. VIII)

Dostępne metraże: 41,05 - 58,76 m2

Termin realizacji: III kwartał 2021

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

9 207 - 9 940 zł/m2

Dostępne metraże

41,05 - 58,76 m2

Dostępnych obiektów

4

Cena miejsca postojowego brutto zł

miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000,00 zł (obowiązek zakupu)

Raty

forma płatności 20/80

Budynek

Kondygnacje

trzypiętrowy budynek z garażem podziemnym

Wykończenie

Dodatkowe informacje

mieszkania na parterze są z ogródkami, mieszkania na piętrach z przestronnymi tarasami

Inwestycja „Zbrojarzy 111” to kameralny projekt mieszkaniowy, w ramach którego wzniesiony zostanie czterokondygnacyjny budynek. Na jego trzech kondygnacjach naziemnych znajdzie się dziesięć mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od nieco ponad 41 metrów kwadratowych do blisko 96 metrów kwadratowych. Do lokali na parterze zaprojektowano ogródki, natomiast do mieszkań na piętrach przynależeć będą przestronne tarasy.

Na kondygnacji podziemnej budynku „Zbrojarzy 111” powstanie zaś hala garażowa z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Zakup stanowiska parkingowego jest obowiązkowy.

Inwestycja „Zbrojarzy 111” zawdzięcza swoją nazwę ulicy, przy której jest realizowana. Ulica Zbrojarzy położona jest w południowo-zachodniej części Krakowa, w VIII dzielnicy Dębniki, pomiędzy dwoma dużymi arteriami tej części miasta – ulicą Zakopiańską oraz ulicą Stefana Grota-Roweckiego.

Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy budynku przy ulicy Zbrojarzy 111 będą mogli przemieszczać się autobusami i tramwajami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, którymi można bezpośrednio dojechać na przykład: do Bronowic, na Plac Inwalidów, na Plac Bohaterów Getta, na Rondo Matecznego, na Rondo Grzegórzeckie, na ulicę Starowiślną czy pod dawny Kombinat Metalurgiczny w Nowej Hucie – obecnie hutę ArcelorMittal Poland Oddział w Krakowie.

Ci, które często podróżują i wyjeżdżają z miasta, zapewne docenią bliskość "Zakopianki" i południowej obwodnicy, którymi łatwo dotrą do dróg wylotowych z Krakowa w kierunku Katowic, Rzeszowa, Zakopanego i lotniska w Balicach.

Obszar, na którym realizowane jest przedsięwzięcie „Zbrojarzy 111”, to bardzo dynamicznie rozwijający się rejon stolicy Małopolski. W ciągu ostatnich kilkunastu lat powstało tutaj wiele nowych osiedli mieszkaniowych, biurowców i obiektów handlowych.

W pobliżu inwestycji „Zbrojarzy 111” nie brakuje punktów handlowo-usługowych. Są to między innymi: sklepy spożywcze, sklep ogrodniczy, apteka, lokale gastronomiczne, kancelaria notarialna, gabinet stomatologiczny, gabinet weterynaryjny, sklep samochodowy czy warsztat samochodowy.

Dla rodzin z dziećmi atutem lokalizacji inwestycji może być to, że w niedalekiej odległości zlokalizowanych jest kilka przedszkoli, żłobków oraz plac zabaw. Niedaleko stąd także do szkoły podstawowej oraz zespołu szkół ogólnokształcących.

Osoby lubiące aktywność fizyczną z pewnością zainteresuje fakt, że zaledwie kilkunastominutowy spacer wystarczy, aby z terenu przedsięwzięcia dotrzeć do klubu jazdy konnej i centrum sportowego z basenem.

Termin realizacji inwestycji „Zbrojarzy 111” zaplanowany został na III kwartał 2021 roku.
 

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę https://www.projektruczaj.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę https://www.projektruczaj.pl