Kryspinów

Samson-Dom Sp. z o.o. inwestycja Kryspinów Osiedle nad Sanką

Osiedle nad Sanką

Kryspinów

Dostępne metraże: 98,24 m2

Termin realizacji: II kwartał 2022

Opis inwestycji Domy Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

649 000 - 699 000 zł

Dostępne metraże

98,24 m2

Dostępnych obiektów

14

Cena miejsca postojowego brutto zł

do każdego domu przynależą dwa miejsca parkingowe

Osiedle

Kondygnacje

2

Ilość domów na osiedlu

8 bliźniaków - 16 lokali mieszkalnych

Wykończenie

Dodatkowe informacje

kameralna inwestycja; funkcjonalne układy pomieszczeń; nowoczesna forma architektoniczna - duże przeszklenia zapewniające doświetlenie wnętrza; do każdego domu przynależy ogródek

„Osiedle nad Sanką” to nowy projekt realizowany w podkrakowskim Kryspinowie.

W ramach „Osiedla nad Sanką” powstanie osiem dwukondygnacyjnych domów w zabudowie bliźniaczej – szesnaście segmentów mieszkalnych. Pojedynczy segment będzie miał powierzchnię około 100 metrów kwadratowych. Na parterze zaprojektowano wiatrołap prowadzący do holu, który z kolei wiedzie do części dziennej – salonu i otwartej kuchni. Przez duże przeszklone drzwi z salonu będzie można wyjść do przynależnego ogrodu. Na parterze znajdzie się także łazienka. Na piętrze zaplanowano zaś cztery pokoje i łazienkę.

Właściciele każdego segmentu będą mieli do dyspozycji dwa przynależne miejsca parkingowe.

W fazie projektowania domów na „Osiedlu nad Sanką” położono nacisk na ich nowoczesną formę architektoniczną z dużymi przeszkleniami, dzięki którym wnętrze ma być optymalnie doświetlone.

Realizowane przez firmę Samson-Dom Sp. z o.o. „Osiedle nad Sanką” powstaje w Kryspinowie - miejscowości położonej przy zachodniej granicy Krakowa.

Kryspinów jest miejscem słynącym przede wszystkim z kąpielisk popularnie zwanych „Zalewem Kryspinowskim”. „Zalew Kryspinowski” obejmuje dwa akweny wodne powstałe na miejscu wyrobisk piaskowni - Zalew Budzyński i Zalew Na Piaskach. Chociaż oba te zalewy administracyjnie należą do sąsiadujących z Kryspinowem wsi Cholerzyn oraz Budzyń, to wśród mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości, dla których jest to jedno z ulubionych miejsc letniego wypoczynku, funkcjonują pod tradycyjną nazwą „Zalew Kryspinowski”.

„Osiedle nad Sanką” zlokalizowane będzie w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, na rozległych terenach zielonych. Przyszłym mieszkańcom kompleksu na pewno nie zabraknie miejsc do aktywnej rekreacji – biegania czy jazdy na rowerze. Okolica słynie bowiem z licznych ścieżek spacerowych i tras rowerowych ciągnących się wzdłuż Bielan w kierunku Krakowa.

Dużą atrakcją turystyczną Kryspinowa jest również jedna z największych jaskiń Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej - Jaskinia Kryspinowska.

Warto także wiedzieć, że nieopodal terenu, na którym powstaje „Osiedle nad Sanką”, funkcjonuje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Są to między innymi: sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne, drogeria czy stacja kontroli pojazdów.

W pobliżu osiedla zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii aglomeracyjnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie. Można nimi dojechać bezpośrednio do Krakowa - na Osiedle Podwawelskie i na Salwator, na lotnisko Kraków Airport w podkrakowskich Balicach oraz do pobliskich miejscowości, takich jak na przykład Aleksandrowice, Mników, Czernichów, Cholerzyn, Budzyń, czy Liszki.

Kompleks „Osiedle nad Sanką” ma zostać zrealizowany w IV kwartale 2021 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 501... ZOBACZ NUMER 501 360 510

Przejdź na stronę http://samson-dom.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 501... ZOBACZ NUMER 501 360 510

Przejdź na stronę http://samson-dom.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 501... ZOBACZ NUMER 501 360 510

Przejdź na stronę http://samson-dom.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy

ul. Sołtysowska

Willa Sołtysowska

Samson-Dom Sp. z o.o. inwestycja ul. Sołtysowska Willa Sołtysowska

ul. Sołtysowska

Kraków Czyżyny (Dzieln. XIV)

Willa Sołtysowska

8 900 - 10 400 zł/m2

32,58 - 61,90 m2

32,58 - 61,90 m2

III kwartał 2022
III kwartał 2022
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 501... ZOBACZ NUMER 501 360 510

Przejdź na stronę http://samson-dom.pl/

Samson-Dom Sp. z o.o.

Ilość kondygnacji: cztery kondygnacje naziemne i jedna podziemna

Ilość mieszkań: 33

Dostępnych mieszkań: 23