ul. Siewna

Super Krak S.A. inwestycja ul. Siewna Nowa Siewna etap II i IV

Nowa Siewna etap II i IV

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 38,13 - 102,18 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2022

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty cenowej. Tylko teraz  można nabyć swoje wymarzone mieszkanie w wyjątkowej cenie. Mieszkanie 2 pokojowe w cenie do 350 tysięcy złotych. Ilość mieszkań ograniczona!

Po szczegóły zapraszamy do  Biura Sprzedaży Mieszkań: tel. 12 61 64 130, 12 61 64 131.

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

38,13 - 102,18 m2

Dostępnych obiektów

162

Cena miejsca postojowego brutto zł

37 800 zł pojedyncze, 51 840 zł podwójne

Zasady rezerwacji

umowa rezerwacyjna 5 tys. zł

Własność

własność hipoteczna

Budynek

Kondygnacje

8 naziemnych

Ilość mieszkań

76 (etap II) + 92 (etap IV)

Ilość mieszkań na piętrze

4-6 (etap II), 4 (etap IV)

Klatki

2 (etap II), 4 (etap IV)

Winda

tak

Garaże

60 miejsc podziemnych + miejsca naziemne

Komórki lokatorskie

brak

Plac zabaw

tak

Wykończenie

Okna

drewniane

Drzwi wejściowe

tak

Kuchnia

instalacja elektryczna

Wykończenie pod klucz

współpraca z Excellent

Nowa Siewna Etap II i IV to kolejny zespół mieszkaniowy realizowany przez firmę Super Krak S.A. w kompleksie osiedlowym zlokalizowanym w rejonie ulicy Siewnej na krakowskim Prądniku Białym. Dwa siedmiopiętrowe budynki wchodzące w skład etapu II i IV będą ze sobą połączone (przylegają do siebie) i uzupełniają strukturalnie zabudowę budynku, który powstał w ramach Etapu I w 2018 roku. Pomiędzy budynkami stworzy się wspólny dziedziniec z przeznaczeniem wyłącznie dla ruchu pieszych. W ofercie dwóch nowych etapów znajduje się 168 zróżnicowanych mieszkań o powierzchni od 38 do 102 metrów kwadratowych. Do zalet inwestycji zaliczyć można elegancką, nowoczesną architekturę budynków oraz komfortowe układy mieszkań. Przy projektowaniu budynków brano pod uwagę przyjazne i komfortowe ich użytkowanie przez przyszłych mieszkańców. W projekcie zadbano więc o odpowiedni standard przestrzenny, prawidłową akustykę oraz nasłonecznienie i doświetlenie pomieszczeń.

W Etapie II powstanie  wielorodzinny budynek mieszkalny (osiem kondygnacji naziemnych) z wewnętrznymi instalacjami i wbudowanym garażem podziemnym. Łącznie powstanie tu 76 mieszkań i 32 miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Struktura mieszkań obejmuje lokale od dwóch do czterech pokoi i metraże od 41,9 do 102,18 metrów kwadratowych.

W Etapie IV na ośmiu kondygnacjach naziemnych zaprojektowano 92 lokale mieszkalne (jedno-, dwu- i trzypokojowe) o powierzchni od 38,13 do 76,46 metrów kwadratowych, a na kondygnacji -1 - 38 miejsc postojowych. Na parterze budynku powstanie 13 komórek lokatorskich, które przynależeć będą do lokali mieszkalnych.

Na podstawie współpracy z IKEA Kraków, dla 7 typów mieszkań zostały opracowane szczegółowe pomysły aranżacji wnętrz, tak by pomóc przyszłym nabywcom wyobrazić sobie, w jaki sposób można wykończyć poszczególne mieszkania. Działanie to ma też na celu uproszczenie znalezienia odpowiednich elementów wyposażenia w jednym sklepie, co pozwoli oszczędzić czas i pieniądze.

Na zewnątrz budynków przewidziano także realizację nieodpłatnych parkingów zewnętrznych, przeznaczonych na potrzeby mieszkańców. Powstanie tu 58 ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Atutami lokalizacji osiedla jest bliskość centrum Krakowa i łatwe dotarcie do tras komunikacyjnych (ul. Opolska, al. 29 Listopada) umożliwiających wyjazd z miasta i dojazd do ważnych węzłów komunikacyjnych. W tej części Krakowa planowana jest także rozbudowa infrastruktury komunikacyjnej i drogowej, w tym budowa linii tramwajowej na odcinku Krowodrza Górka - Górka Narodowa i rozbudowa al. 29 Listopada na odcinku od ul. Opolskiej do granic miasta.

W niedalekiej odległości od osiedla usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej, dzięki czemu można komfortowo dotrzeć do centrum i innych części miasta.

Ta część Prądnika Białego posiada także bogatą infrastrukturę. W okolicy znajduje się m.in. kilka większych i mniejszych sklepów, plac targowy, punkty gastronomiczne (restauracja, pizzeria, bar), stacja benzynowa, siłownia i miejski plac zabaw dla dzieci.

W celu zapewnienia ochrony gromadzonych środków nabywcy lokali mają zapewniony bankowy mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Zakończenie realizacji etapu II i IV przewidziano na IV kwartał 2022 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 616... ZOBACZ NUMER 12 616 41 31, 697 970 034

Przejdź na stronę http://www.superkrak.com.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 616... ZOBACZ NUMER 12 616 41 31, 697 970 034

Przejdź na stronę http://www.superkrak.com.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 616... ZOBACZ NUMER 12 616 41 31, 697 970 034

Przejdź na stronę http://www.superkrak.com.pl/