ul. Partyzantów, Chrzanów

P.B. DOMBUD S.A. inwestycja ul. Partyzantów, Chrzanów Chrzanowskie Błonia

Chrzanowskie Błonia

Chrzanów

Dostępne metraże: 77,38 - 77,55 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2020

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

4 748 - 4 891 zł/m2

Dostępne metraże

77,38 - 77,55 m2

Dostępnych obiektów

4

Cena garażu brutto zł

28 000 zł

Cena miejsca postojowego brutto zł

w cenie mieszkania

Współpraca z bankami

tak

Waloryzacja wpłat

nie

Zasady rezerwacji

bezpłatna

Pierwsza wpłata

10 000 zł

Raty

tak

Własność

własność

Budynek

Kondygnacje

4-5

Ilość mieszkań

76

Ilość mieszkań na piętrze

3-4

Winda

tak, w bud. 4B

Garaże

26 miejsc w garażu podziemnym w bud. 4B

Komórki lokatorskie

tak

Wykończenie

Rolety zewnętrzne

na parterze

Kuchnia

elektryczna

Opomiarowanie

tak

Wykończenie pod klucz

tak

Instalacje

C.O.

indywidualne

Domofon

tak

Technologia

Ściany zewnętrzne

żelbeton/cegła

Ściany działowe

cegła

Podłogi

wylewka

W Chrzanowie, mieście położonym w województwie małopolskim, pomiędzy Krakowem i Katowicami, firma P.B. DOMBUD S.A. realizuje inwestycję mieszkaniową „Chrzanowskie Błonia”.

Projekt „Chrzanowskie Błonia” będzie realizowany etapowo. Docelowo w ramach inwestycji ma powstać kompleks pięciu budynków wielorodzinnych z czterema i dwoma klatkami.

Pierwszy etap przedsięwzięcia deweloperskiego „Chrzanowskie Błonia” zakłada wzniesienie budynków oznaczonych jako 4A oraz 4B. Znajdzie się w nich łącznie 76 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 41 metrów kwadratowych do 77 metrów kwadratowych. Będą to lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Warto wiedzieć, że do części mieszkań zlokalizowanych w budynku 4B przynależeć będą zielone tarasy, zaś pod tym budynkiem powstanie garaż podziemny, który pomieści 26 miejsc postojowych. Komunikację między kondygnacjami w obiekcie 4B obsłuży winda.

W budynku 4A do mieszkań będą zaś przynależeć komórki lokatorskie. Dodatkowo dla mieszkań położonych na parterze zaprojektowano ogródki.

Lokale mieszkalne będą oddawane w standardzie deweloperskim, dzięki czemu ich właściciele będą mogli je zaaranżować zgodnie z własnymi preferencjami. Warto jednak dodać, że deweloper oferuje także opcję wykończenia mieszkania "pod klucz".

Osiedle „Chrzanowskie Błonia” realizowane jest w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów, niedaleko od centrum miejscowości. Zaletą lokalizacji kompleksu jest między innymi bliskość autostrady A4, umożliwiającej łatwy wyjazd w kierunku Krakowa czy Katowic. Alternatywą dla autostrady A4 jest droga krajowa nr 79, przebiegająca w odległości kilkuset metrów od osiedla.

W Chrzanowie funkcjonuje komunikacja miejska, obsługiwana przez autobusy i minibusy.

Dla cyklistów dużym atutem lokalizacji osiedla będzie zapewne to, że w pobliżu nie brakuje szlaków rowerowych. Ci, którzy wolą spacer, mogą wybrać się na przykład do Puszczy Dulowskiej lub nad Zalew Chechło.

Zakup mieszkania w inwestycji „Chrzanowskie Błonia” może być też dobrą propozycją dla rodzin z dziećmi, bowiem w Chrzanowie funkcjonują przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, a także szkoła muzyczna.

Chrzanów może się także pochwalić instytucjami kulturalnymi i obiektami zabytkowymi. Są wśród nich między innymi: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, w którym mieści się sala kinowa, Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich, ruiny zamku Lipowiec, kościół św. Mikołaja, cmentarz żydowski czy kamieniczki w Rynku.

Pierwszy etap osiedla „Chrzanowskie Błonia” ma zostać ukończony w IV kwartale 2020 roku. Budynki 4, 4C i 4D - realizowane w ramach kolejnej fazy przedsięwzięcia - mają być  oddawane w październiku 2021 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 32 721... ZOBACZ NUMER 32 721 91 56, 602 231 452, 602 223 594

Wyślij e-mail inwest@dombud.pl

Przejdź na stronę https://www.dombud.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 32 721... ZOBACZ NUMER 32 721 91 56, 602 231 452, 602 223 594

Wyślij e-mail inwest@dombud.pl

Przejdź na stronę https://www.dombud.pl/