ul. Miarowa

Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Oddz. Deweloperski w Krakowie inwestycja ul. Miarowa Zielone Wzgórze

Zielone Wzgórze

Kraków Podgórze Duchackie (Dzieln. XI)

Dostępne metraże: 116,00 m2

Termin realizacji: III kwartał 2021

Opis inwestycji Domy Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

116,00 m2

Dostępnych obiektów

9

Cena garażu brutto zł

w cenie domu

Cena miejsca postojowego brutto zł

w cenie domu

Współpraca z bankami

doradca finansowy Finaxis, PKO, Millennium, mBank i inne

Zasady rezerwacji

bezpłatna rezerwacja telefoniczna

Własność

własność

Osiedle

Kondygnacje

2

Ilość domów na osiedlu

7 domów w zabudowie bliźniaczej - 14 lokali

Garaże

w bryle budynku

Ogrodzenie

tak

Ochrona i monitoring

nie

Plac zabaw

w pobliżu inwestycji

Wykończenie

Dodatkowe informacje

funkcjonalny układ pomieszczeń, domy z własnymi ogródkami

Instalacje

Telewizja kablowa

tak

Domofon

tak

Technologia

Ściany działowe

murowane

Sufity i ściany wewnętrzne

tynki cementowo-wapienne

Podłogi

wylewka

Elewacja

tynk silikatowy biały

Parapety

zewnętrzne - systemowe, wewnętrzne - we własnym zakresie

Podjazdy do budynków

kostka

Nowa inwestycja firmy deweloperskiej Hartbex to osiedle domów „Zielone Wzgórze” przy ulicy Miarowej w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie.

 

Kameralne osiedle przy ulicy Miarowej obejmie 7 budynków wolnostojących - w każdym z nich znajdą się 2 lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 116 metrów kwadratowych i dwóch kondygnacjach. Każdy z 14 lokali tworzących osiedle pomieści 5 pokoi. Na poziomie parteru znajdzie się pokój dzienny oraz kuchnia, łazienka i garaż o powierzchni 16,90 mkw. (rozplanowany w bryle budynku). Na piętrze zaprojektowano natomiast 4 sypialnie oraz łazienkę. Do każdego lokalu przynależał będzie ogródek.

 

Pobliski Kurdwanów oferuje bogatą infrastrukturę usługową, handlową, edukacyjną i gastronomiczną. W okolicy, w której powstaje „Zielone Wzgórze”, działają także niewielkie, lokalne sklepy spożywcze. Na większe zakupy wybrać można się będzie natomiast do Parku Handlowego Zakopianka lub do centrum handlowego Bonarka City Center przy ulicy Kamieńskiego.

 

Rodziny z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym skorzystać będą mogły również z oferty działającej w pobliżu „Zielonego Wzgórza” placówki edukacyjnej „Rajska Szkoła”, obejmującej publiczną szkołę podstawową i gimnazjum, a także przedszkole.

 

Otoczenie nowej inwestycji stanowią domy jednorodzinne. Kilkanaście minut spaceru dzieli teren inwestycji od zabytkowego Fortu 51 Rajsko, będącego niegdyś częścią Twierdzy Kraków. Tuż obok znajduje się Wzgórze Rajsko, wznoszące się na wysokość prawie 350 metrów npm. Niedaleko jest również do kolejnej historycznej fortyfikacji – Fortu 51 ½ w Swoszowicach, w którym działa obecnie muzeum wojskowe.

 

Osiedle „Zielone Wzgórze” położone jest w cichej i spokojnej okolicy, oferując jednocześnie możliwość dojazdu publiczną komunikacją miejską. Najbliższe przystanki obsługiwane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK) to pętla autobusowa „Osiedle Kurdwanów” oraz przystanek „Landaua”.

 

Z pętli „Osiedle Kurdwanów” odjeżdżają autobusy linii 174, 179 oraz 184, a dojechać można nimi między innymi do ścisłego centrum Krakowa, przejeżdżając przez Rondo Matecznego, Rondo Grunwaldzie i Nowy Kleparz (linia 179), do Nowej Huty (linia 174) oraz przez Rondo Grzegórzeckie i Rondo Mogilskie na Prądnik Czerwony (linia 184).

 

Na przystanku „Landaua” zatrzymują się autobusy linii miejskiej 135, kursującej od Łagiewnik, przez Swoszowice do pętli w Golkowicach, oraz linii aglomeracyjnej 254, łączącej Borek Fałęcki z podkrakowską miejscowością Grabówki.

 

Lokalizacja inwestycji „Zielone Wzgórze” sprzyjać będzie szybkiemu wyjazdowi z Krakowa w inne rejony kraju, a to za sprawą pobliskiego wjazdu na południową, IV Obwodnicę Krakowa, z z wylotami w kierunku południowym (Zakopane), wschodnim (Rzeszów, Przemyśl) i zachodnim (Katowice, Wrocław). Do centrum Krakowa zmotoryzowani mieszkańcy osiedla dotrzeć będą mogli wyjeżdżając z ulicy Miarowej w kierunku ulicy Podgórki, i dalej na przykład ulicami Stojałowskiego i Herberta lub Cechową i Łużycką w kierunku ul. Kamieńskiego.

 

Inwestycja „Zielone Wzgórze” rozpocznie się w marcu 2020 r., a jej zakończenie zaplanowano w sierpniu 2021 roku.

 

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 606... ZOBACZ NUMER 606 883 088, 12 267 28 00

Wyślij e-mail krakow@hartbex.pl

Przejdź na stronę https://hartbex.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 606... ZOBACZ NUMER 606 883 088, 12 267 28 00

Wyślij e-mail krakow@hartbex.pl

Przejdź na stronę https://hartbex.pl