O inwestycji
Warunki zakupu
Cena brutto
skontaktuj się z biurem sprzedaży
Dostępne metraże
28,61 - 96,81 m2
Dostępnych obiektów
28
Współpraca z bankami
doradztwo kredytowe NOTUS
Waloryzacja wpłat
nie
Własność
użytkowanie wieczyste
Budynek
Kondygnacje
7
Ilość mieszkań
86
Klatki
2
Winda
tak
Garaże
27 miejsc w podziemnym garażu i 27 miejsc parkingowych zewnętrznych
Komórki lokatorskie
tak
Strony świata
północ-południe
Ogrodzenie
tak
Ochrona i monitoring
monitoring
Plac zabaw
tak
Wykończenie
Okna
PCV
Rolety zewnętrzne
tak, na parterze
Wykończenie pod klucz
możliwość indywidualnego wykończenia w ramach współpracy z firmą Excellent
„29. Aleja” to projekt deweloperski realizowany przez Grupę BUMA. Inwestycja powstaje u zbiegu ulicy Prandoty i Alei 29 Listopada, w Dzielnicy I Krakowa – Stare Miasto.
W pierwszym etapie inwestycji zrealizowane zostaną dwa 7-kondygnacyjne budynki, oznaczone symbolami A1 oraz A2. Pomieszczą one w sumie 210 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od ponad 26 do prawie 98 metrów kwadratowych. Podobne metraże przewidziano w kolejnej fazie projektu - budynku D, w którym zaprojektowano łącznie 86 mieszkań. Rozkłady obejmują lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. W budynkach zaplanowano także komórki lokatorskie i wózkownie oraz przeznaczone dla miłośników „dwóch kółek” stacje rowerowe.
Na terenie osiedla „29. Aleja” powstaną także zielone dziedzińce z wydzielonymi miejscami do wypoczynku. Korzystanie z nich będzie wyjątkowo bezpieczne, jako że dostępne będą jedynie dla pieszych. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano zaś miejsca parkingowe w garażach podziemnych oraz na zewnątrz budynków. Najmłodsi i ich rodziny będą mieli do dyspozycji plac zabaw.
Motywem przewodnim, stanowiącym inspirację dla projektu osiedla „29. Aleja”, jest kinematografia. Stąd na terenie inwestycji znajdą się liczne odniesienia do kina i sztuki filmowej – są wśród nich między innymi dekoracyjne detale, czy elementy aranżacji części wspólnych.
Jednym z głównych atutów osiedla „29. Aleja” jest jego lokalizacja. Odległość od krakowskiego Rynku Głównego wynosi zaledwie 2,5 kilometra, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wyższe uczelnie (między innymi Politechnika Krakowska, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy) oraz centra biznesowe z dużymi biurowcami.
Bliskość ścisłego centrum Krakowa oznacza łatwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej, jaką daje miasto. Udogodnieniem dla mieszkańców jest też rozbudowana infrastruktura handlowa i usługowa dostępna w pobliżu osiedla (m.in. popularna Galeria Krakowska), a także bliskość placówek edukacyjnych, w tym szkoły podstawowej, liceum oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.
Kolejną zaletą inwestycji „29. Aleja” jest doskonałe skomunikowanie z pozostałymi rejonami Krakowa. Przystanki autobusowe komunikacji miejskiej położone są tuż przy osiedlu. Na przystankach oznaczonych nazwą „Biskupa Prandoty” zatrzymują się autobusy kilkunastu linii, zarówno dziennych, jak i nocnych. Dojechać nimi można nie tylko do ścisłego centrum miast (np. linie 105, 129 czy 429, które kończą trasę na przystanku „Dworzec Główny Zachód”), ale także np. do Nowego Bieżanowa, Górki Narodowej, Bronowic, Prądnika Czerwonego, Nowej Huty, czy na Wolę Duchacką.
Położenie przy Alei 29 Listopada zapewnia też dogodny wyjazd z miasta dla osób podróżujących w kierunku Warszawy, a także – poprzez pobliską ulicę Opolską – w kierunku Katowic, Łodzi, czy Wrocławia.
wysyłanie formularza
wysyłanie formularza