ul. Banacha

Megapolis inwestycja ul. Banacha Osiedle OZON Etap 2

Osiedle OZON Etap 2

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Termin realizacji: do odbioru

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Budynek

Ilość mieszkań

209

Ochrona i monitoring

tak

Plac zabaw

tak

Osiedle Ozon powstaje w północnej części Krakowa przy ulicy Banacha, na terenie dzielnicy IV Prądnik Biały.

W pobliżu ul. Banacha, w odległości niewiele większej niż 1 kilometr od Osiedla Ozon, rozciąga się kilkunastohektarowy zielony kompleks - Park Leśny Witkowice. To idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu w otoczeniu przyrody, a także pieszej i rowerowej rekreacji. Lokalizacja osiedla sprawia, iż jest to także dogodny punkt wyjazdowy w kierunku atrakcyjnych tras rowerowych położonych w gminie Zielonki oraz Ojcowa.

Oprócz przestrzeni i zieleni, lokalizację Osiedla Ozon wyróżnia także widok na panoramę Krakowa, który obserwować można poniżej Górki Narodowej. Dzielnica Prądnik Biały to tętniąca życiem część miasta, w której znajduje się bogata infrastruktura handlowa, usługowa i oświatowa.

W drugim etapie Osiedla Ozon zrealizowanych zostanie 209 mieszkań i 239 miejsc postojowych. 19 miejsc postojowych umożliwiać będzie ładowanie aut elektrycznych. Mieszkania rozplanowane są na sześciu kondygnacjach, a na ofertę drugiego etapu składają się lokale o metrażu od 35 do 109 mkw. W strukturze mieszkań znajdują się lokale dwu-, trzy- oraz czteropokojowe, zaprojektowane tak, by ich rozkład był możliwie najbardziej funkcjonalny, a poszczególne przestrzenie w mieszkaniach w sposób optymalny odpowiadały ilości pokoi.

Wśród wielu udogodnień podnoszących komfort mieszkania, jakie znaleźć można na Osiedlu Ozon, wymienić trzeba: oświetlenie zewnętrzne na balkonach, tarasach i ogródkach, specjalne stojaki do parkowania hulajnóg, rowerownię w każdej klatce, wózki umożliwiające transport zakupów z hali garażowej, profesjonalną ściankę wspinaczkową oraz część sportową i plac do gry w koszykówkę. Na terenie osiedla przewidziano wewnętrzną, zamkniętą strefę rekreacyjną i sportową oraz strefowy plac zabaw, na którym, dzięki odpowiednim urządzeniom, na zabawie będą mogły spędzać czas dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Zainstalowany w strefie rekreacyjnej domofon umożliwi kontakt dzieci z rodzicami znajdującymi się w mieszkaniach, a ławki z pergolami stanowić będą ochronę przed słońcem.

Monitoring, jakim objęto kompleks mieszkaniowy oraz braku ruchu kołowego w obrębie osiedla (komunikacja samochodowa odbywa się w hali garażowej), mogą dać przebywającym tu osobom poczucie większego bezpieczeństwa. Na terenie osiedla przewidziano (w trzecim etapie) także strefę coworkingową i świetlicę (a w niej "kulkoland"), które są dedykowane mieszkańcom 2 i 3 etapu. Projekt zakłada także infrastrukturę handlowo-usługową, m.in. lokal przeznaczony na żłobek.

Budynki i części wspólne wykończone zostaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych, zastosowane zostaną m.in. okna z potrójnymi szybami, a system identyfikacji wizualnej umożliwi sprawne odnalezienie się na terenie kompleksu mieszkaniowego.

Komunikacja z innymi częściami Krakowa odbywać się będzie w oparciu o planowane budowy linii szybkiego tramwaju i północnej obwodnicy Krakowa. Komunikację samochodową z centrum miasta usprawni rozbudowa północnego odcinka al. 29 Listopada. 

Projekt idei urbanistycznej dla terenu inwestycji stworzony został przez pracownię Ingarden & Ewý Architekci. Na podstawie tego projektu, wyłonionego w ramach przeprowadzonego konkursu architektoniczno-urbanistycznego, realizowana będzie aktualnie powstająca część osiedla Ozon oraz kolejne etapy tej inwestycji.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy