ul. Ojcowska (Pękowice)

Nokturn Deweloper inwestycja ul. Ojcowska (Pękowice) Ojcowska Park

Ojcowska Park

Zielonki

Termin realizacji: I kwartał 2021

Opis inwestycji Domy Mapa Foto Kontakt

Termin realizacji I etapu (domy A1-A8, C5) - I kwartał 2021, termin realizacji II etapu (domy C1-C4) - IV kwartał 2021

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Cena miejsca postojowego brutto zł

w cenie domu

Zasady rezerwacji

opłata rezerwacyjna dla domów A1-A8, C5 wynosi 3 000 zł, natomiast dla domów C1-C4 5 000 zł (zwrotna w przypadku rezygnacji z zakupu)

Raty

zgodnie z harmonogramem prac budowlanych

Własność

pełna własność

Osiedle

Kondygnacje

2 lub 3

Ilość domów na osiedlu

8 domów w zabudowie bliźniaczej i 1 dom wolnostojący w I etapie, w II etapie 4 domy wolnostojące

Powierzchnie domów

domy w zabudowie bliźniaczej o pow. 138 m2 i 142 m2; domy w zabudowie wolnostojącej o pow. 110 m2

Ogrodzenie

teren ogrodzony, zagospodarowane części wspólne

Wykończenie

Okna

ślusarka w salonie, pozostałe PCV

Rolety zewnętrzne

instalacja pod skrzynki do rolet

Kuchnia

elektryczna

Wykończenie pod klucz

nie

Dodatkowe informacje

instalacja klimatyzacji, wentylacja z rekuperatorem;
prywatny park o powierzchni ok. 1 ha - boisko wielofunkcyjne,
place zabaw dla dzieci starszych i młodszych,
strefa kreatywna z szałasami,
ogród sensoryczny, ogród owocowy, łąka kwietna,
strefa wypoczynku z hamakami,
miejsce na ognisko,
górka saneczkowa/zjeżdżalnia,
zagajnik z naturalnymi ścieżkami spacerowymi

Instalacje

Biały montaż

nie

C.O.

z kotłowni osiedlowej, ogrzewanie podłogowe

Telefon, internet

światłowód doprowadzony do każdego budynku

Telewizja kablowa

tak

Domofon

tak

Nowa inwestycja prowadzona przez firmę Nokturn Deweloper powstaje w gminie Zielonki, w miejscowości Pękowice, tuż przy granicy z Krakowem. Nazwa projektu – „Ojcowska Park” – związana jest nie tylko z ulicą, przy której został zlokalizowany, ale także z zaplanowanym tu sporym parkiem.

Docelowo na inwestycję złoży się 50 domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących w dwóch typach. Powierzchnie domów w zabudowie bliźniaczej to 138 oraz ok. 142 metry kwadratowe, natomiast domy w zabudowie wolnostojącej posiadają ok. 110 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Każdy z domów w „bliźniaku” oferuje 5 pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach (parter, piętro i poddasze), 3 łazienki, 2 WC oraz pralnię/pomieszczenie techniczne. W domach wolnostojących zaprojektowano natomiast 4 pokoje, 2 łazienki, WC i pralnię/pomieszczenie techniczne. Do domów wolnostojących przynależy również kilkudziesięciometrowy strych doświetlony oknem połaciowym, z możliwością montażu kolejnego okna oraz schodów ułatwiających wejście na tę kondygnację.

Osiedle „Ojcowska Park” zaoferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę. Wśród udogodnień oferowanych nabywcom domów znajdą się między innymi: instalacja klimatyzacji, wentylacja z funkcją rekuperacji, ogrzewanie podłogowe, instalacja odkurzacza centralnego oraz instalacje do montażu skrzynek pod rolety. Do budynków doprowadzona zostanie także sieć światłowodowa. Centralne ogrzewanie zapewni znajdująca się na terenie osiedla kotłownia.

Teren osiedla „Ojcowska Park” zostanie ogrodzony. Zagospodarowane zostaną także części wspólne wchodzące w skład inwestycji, które oddane zostaną pod opiekę firmy zarządzającej. W przeznaczonym wyłącznie do użytku mieszkańców parku, mającym powierzchnię około 1 hektara, znajdą się między innymi dwa place zabaw (przeznaczone dla dzieci młodszych i starszych), boisko, „strefa kreatywna” z szałasami, wyznaczone miejsce umożliwiające rozpalenie ogniska, wydzielona strefa wypoczynku z hamakami, ogrody, kwietna łąka oraz zjeżdżalnia mogąca również pełnić funkcję małej górki saneczkowej. W parku odpoczywać będzie można także na ścieżkach spacerowych biegnących przez zagajnik.

Miejsce postojowe nabywcy otrzymają w cenie domu.

Projekt „Ojcowska Park” zlokalizowany został praktycznie tuż przy granicy Pękowic i Krakowa. Pękowice sąsiadują też z Zielonkami, wchodząc w skład gminy Zielonki. Mieszkańcy osiedla realizowanego przez Nokturn Deweloper korzystać będą mogli z infrastruktury handlowej, usługowej i oświatowej dostępnej w Zielonkach. W miejscowości tej znajdują się małe i większe sklepy spożywcze (między innymi Biedronka oraz Lidl), przedszkole, szkoła podstawowa, placówki gastronomiczne takie jak pizzerie i restauracje. W odległości kilku kilometrów od inwestycji „Ojcowska Park” funkcjonują natomiast duże placówki handlowe, takie jak na przykład Galeria Bronowice, Castorama, IKEA, Makro, Futura Park, czy Leroy Merlin.

Miłośnicy zabytkowych budowli docenią z pewnością zlokalizowane w sąsiedztwie fortyfikacje: Fort Pancerny pomocniczy nr 44a „Pękowice” oraz Fort Pancerny główny nr 44 „Tonie” – obydwa zbudowane jeszcze w XIX wieku i stanowiące część dawnej „Twierdzy Kraków”.

Dla osób preferujących komunikację zbiorową istotna będzie bliskość nowej pętli autobusowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego (MPK). Zostanie ona zlokalizowana tuż przy inwestycji, a odjeżdżać stąd będzie linia aglomeracyjna 220, łącząca Pękowice z Krakowem (pętla Krowodrza Górka) oraz z pobliskim Giebułtowem. Pętla zostanie dodatkowo zagospodarowana przez firmę Nokturn Deweloper, między innymi poprzez nasadzenie zieleni, co pozytywnie wyróżniać ją będzie spośród innych.

5 kilometrów dzieli teren inwestycji od węzła autostradowego IV Obwodnicy Krakowa w Modlniczce, który umożliwia szybki wyjazd w kierunku dużych miast w innych rejonach kraju, między innymi do Katowic, Łodzi, Warszawy czy Rzeszowa. Do centrum Krakowa i jego atrakcji zmotoryzowani dotrą korzystając z pobliskich większych szlaków komunikacyjnych, jakimi są ulica Władysława Łokietka oraz prowadząca przez Zielonki ulica Krakowskie Przedmieście.

Realizację I etapu osiedla „Ojcowska Park” zaplanowano na I kwartał 2021 roku, natomiast II etapu na IV kwartał 2021 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 427... ZOBACZ NUMER 12 427 58 27, 605 520 520

Wyślij e-mail sprzedaz@nokturn.com.pl

Przejdź na stronę http://www.ojcowskapark.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 427... ZOBACZ NUMER 12 427 58 27, 605 520 520

Wyślij e-mail sprzedaz@nokturn.com.pl

Przejdź na stronę http://www.ojcowskapark.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 427... ZOBACZ NUMER 12 427 58 27, 605 520 520

Wyślij e-mail sprzedaz@nokturn.com.pl

Przejdź na stronę http://www.ojcowskapark.pl