ul. Domagały

Instal Kraków S.A. inwestycja ul. Domagały Osiedle Podgaje

Osiedle Podgaje

Kraków Bieżanów-Prokocim (Dzieln. XII)

Dostępne metraże: 45,56 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2019

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt

Wybrane mieszkania z miejscem postojowym w cenie. Mieszkania dwupokojowe oznaczone (*) można zaadaptować na trzypokojowe z aneksem kuchennym.

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

45,56 m2

Dostępnych obiektów

1

Cena miejsca postojowego brutto zł

Wybrane mieszkania z miejscem postojowym w cenie.

Budynek

Kondygnacje

5

Winda

cichobieżne windy

Plac zabaw

dwa place zabaw na dziedzińcach

Wykończenie

Dodatkowe informacje

istnieje możliwość łączenia lokali;
system przeciwpożarowy

Instalacje

C.O.

ciepła woda i ogrzewanie - MPEC

Technologia

Ściany działowe

wykonane w technologii MultiGips

Sufity i ściany wewnętrzne

ściany żelbetowe i ceramiczne zostały wykończone tynkiem gipsowym

Informacje od dewelopera:

 

Osiedle Podgaje to nowoczesne osiedle charakteryzujące się kameralną, niską zabudową, które zlokalizowane jest w spokojnej i zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkańcy osiedla docenią bardzo dobre skomunikowanie z centrum oraz drogami wylotowymi (obwodnicą). Niedaleko osiedla realizowany jest nowy przystanek kolei aglomeracyjnej - stacja Kraków Złocień, którą w niespełna kwadrans, z pominięciem wszelkich korków i niedogodności, będzie można dostać się do ścisłego centrum miasta. Ponadto zmotoryzowani mieszkańcy mają do dyspozycji bardzo atrakcyjne połączenie z obwodnicą S7 i A4 (węzeł Bieżanów).

Dobrze zaprojektowana przestrzeń

Projekt zieleni zakłada zróżnicowanie kolorystyczne roślin dla poszczególnych stref osiedla, dzięki czemu całość będzie tworzyła unikalną i miłą oku kompozycję. Liczne ciągi piesze, wraz z ławkami, zostały otoczone rozmaitymi odmianami roślin, co sprzyja wypoczynkowi. Zadbaliśmy także o najmłodszych i ich rodziców, projektując dwa atrakcyjne place zabaw na dziedzińcach oraz przedszkole.

Etap 1 zakłada realizację 6 budynków, które zostaną oddane do użytku w 2019 r.

Mieszkania

Skrojona na miarę kawalerka, a może optymalna przestrzeń dla rodziny? Oferowane mieszkania mają od 32 do 68 m2. Większość lokali została tak zaprojektowana, by mieszkańcy mogli aranżować wnętrza zarówno z otwartą, jak i zamkniętą kuchnią. Istnieje możliwość łączenia lokali.

Uwaga! Ściany żelbetowe i ceramiczne zostały wykończone tynkiem gipsowym, natomiast ściany działowe zostały wykonane w technologii MultiGips.

Niska zabudowa wraz z niewielką ilością mieszkań w budynku to gwarancja ciszy, spokoju i komfortu życia na codzień. Ponadto wszystkie budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy. Nad bezpieczeństwem czuwa system przeciwpożarowy.

Więcej parkingów niż mieszkań

Wracaj z radością do domu, bez obaw o miejsce parkingowe dla Ciebie, Twojej rodziny, czy gości. Przed projektantami został postawiony cel zapewnienia mieszkańcom dogodnej ilości miejsc parkingowych, zarówno tych prywatnych, garażowych, znajdujących się pod budynkami, jak i ogólnie dostępnych miejsc postojowych na osiedlu, dla gości.

Wybrane mieszkania z miejscem postojowym w cenie.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 359... ZOBACZ NUMER 12 359 84 94

Przejdź na stronę https://wiarygodnydeweloper.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 359... ZOBACZ NUMER 12 359 84 94

Przejdź na stronę https://wiarygodnydeweloper.pl