ul. Republiki Korczakowskiej 3

Grupa Deweloperska START inwestycja ul. Republiki Korczakowskiej 3 Start City - III etap

Start City - III etap

Kraków Bieżanów-Prokocim (Dzieln. XII)

Dostępne metraże: 59,85 m2

Termin realizacji: II kwartał 2021

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

9 850 zł/m2

Dostępne metraże

59,85 m2

Dostępnych obiektów

1

Cena garażu brutto zł

miejsce postojowe w garażu podziemnym - 40 000 zł

Współpraca z bankami

współpraca z firmami oferującymi usługi finansowe

Budynek

Kondygnacje

12

Ilość mieszkań

169

Klatki

4

Winda

cichobieżna

Garaże

na parterze budynku garaże indywidualne, w części podziemnej budynku miejsca postojowe, ogólnodostępne miejsca na terenie inwestycji

Plac zabaw

220 m do placu zabaw

Wykończenie

Wykończenie pod klucz

współpraca z firmami oferującymi wykończenie mieszkań pod klucz

Informacje od dewelopera:

 

Lokalizacja
START CITY to wyjątkowe osiedle, doskonale skomunikowane z centrum Krakowa. Miłośnicy rekreacji mogą cieszyć się bliskością atrakcyjnych terenów zielonych i parków. Nieopodal znajduje się zespół pałacowo-parkowy Anny i Erazma Jerzmanowskich, z unikalną zabudową zabytkowego pałacu i dawnej wozowni oraz siecią urokliwych alejek spacerowych biegnących w cieniu kilkusetletnich dębów stanowiących dziś pomniki przyrody, jak też tereny sportowe i boiska klubu sportowego „Kolejarz” założonego w 1921 r. Rejon, w którym położone jest START CITY charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji mieści się wiele punktów handlowo-usługowych, takich jak sklepy Tesco, Obi, Kaufland czy Bonarka City Center, a także przedszkola i szkoły. Na korzystne usytuowanie START CITY wpływa również odległość niespełna 3 km od obwodnicy Krakowa, co będzie znaczącym udogodnieniem dla lubiących weekendowe wypady poza miasto.

Architektura
Trzeci etap inwestycji START CITY tworzy budynek będący kontynuacją kompleksu mieszkaniowego usytuowanego przy ul. Republiki Korczakowskiej. Całość założenia stanowi połączenie nowoczesnej formy architektonicznej i funkcjonalności. Obiekt o niebanalnej wysokości dwunastu kondygnacji koresponduje z otaczającą architekturą i w sposób harmonijny wpasowuje się w istniejącą tkankę miejską. Do Państwa dyspozycji oddamy mieszkania o powierzchni od 27 do 85 m2. W budynku zastosowano swoisty rytm przeszkleń okiennych, balkonów i loggii, który pozwala zaakcentować elegancję bryły. Charakter obiektu począwszy od wnętrza, przez elewację, aż do najbliższego otoczenia budynku został podkreślony dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz poświęceniu szczególnej uwagi starannemu wykonaniu wszystkich detali. Na wygodę oraz komfort użytkowania budynku wpływają cichobieżne windy umożliwiające dostęp do wszystkich kondygnacji osobom niepełnosprawnym. Na parterze przewidziano garaże indywidualne oraz lokale usługowe, a w części podziemnej budynku znajdować się będą miejsca postojowe.

Mieszkania
W nowej inwestycji oferujemy Państwu mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 82 m2 zapewniając możliwość w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań potencjalnych mieszkańców. Odpowiednie usytuowanie budynku pozwala na doświetlenie każdego z mieszkań oraz jego wentylację. Dbając o dobro klienta zapewniamy kompleksową obsługę, dając Państwu również możliwość konsultacji u naszych architektów. Znaczny zakres zmian może zostać wykonany jeszcze na etapie budowy. Współpracujemy też z firmami oferującymi usługi finansowe oraz wykończenie mieszkań pod klucz.
 

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 40 00

Wyślij e-mail biuro@start.com.pl

Przejdź na stronę http://start.com.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 40 00

Wyślij e-mail biuro@start.com.pl

Przejdź na stronę http://start.com.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 40 00

Wyślij e-mail biuro@start.com.pl

Przejdź na stronę http://start.com.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy