ul. Emaus

Home Broker S.A. inwestycja ul. Emaus Enklawa Salwator

Enklawa Salwator

Kraków Zwierzyniec (Dzieln. VII)

Dostępne metraże: 37,76 - 204,54 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2019

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto O firmie
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

12 800 - 14 400 zł/m2

Dostępne metraże

37,76 - 204,54 m2

Dostępnych obiektów

7

Cena miejsca postojowego brutto zł

59 000 zł

Budynek

Kondygnacje

4

Ilość mieszkań

9

Winda

tak

Garaże

parking podziemny z zadaszoną oraz podgrzewaną rampą zjazdową

Ochrona i monitoring

monitoring

Wykończenie

Okna

stolarka drewniana

Instalacje

Domofon

wideodomofon

Technologia

Sufity i ściany wewnętrzne

ściany gipsowane, sufity pokryte tynkiem gipsowym

Podłogi

wylewka betonowa zatarta na gładko

Parapety

kamienne

Podjazdy do budynków

dojścia wykonane z kostki granitowej

Informacje od dewelopera:

 

Wyjątkowa lokalizacja przy ulicy Emaus jest największym atutem apartamentów. Ta zielona i pełna spokoju przestrzeń miejska jest doskonale skomunikowana z całym Krakowem i położona zaledwie 5 minut spacerem od Krakowskich Błoń oraz około minutę od Wisły.

To prawdziwe serce Salwatoru z restauracjami, sklepami, cukierniami, szkołami i przedszkolami. Usytuowanie projektu zapewnia mieszkańcom możliwość przebywania w zielonej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, a także szeroki dostęp do obiektów rekreacyjnych: kortów tenisowych, tras biegowych, rowerowych i rolkowych oraz ze względu na sąsiedztwo Wisły – bulwarów Wiślanych. Mieszkańcy Enklawy Salwator będą mogli się cieszyć pięknym widokiem na Kopiec Kościuszki. Wyjątkowość i charakter miejsca uzupełnia pobliski Plac Na Stawach, gdzie codziennie działa lokalny targ, na którym można kupić ekologiczne warzywa i owoce.

Inwestycja składa się z 9 ekskluzywnych apartamentów o powierzchni mieszkalnej od 37- 204 m2 w pięknie wykończonej architekturze. Budynek zbudowany w energooszczędnej technologii i wyposażony w urządzenia zapewniające komfort mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano wygodny parking podziemny z zadaszoną oraz podgrzewaną rampą zjazdową.

Inwestycja przy ul. Emaus to wygodny i presti­żowy projekt, wyróżniający się dbałością o materiały wykończeniowe oraz komfort użyt­kownika. Apartamenty są usytuowane na terenie zielonym otwartym z zagospodarowaną zielenią, monitorowanym i wyposażonym w instalację wideodomofonową. Części wspólne zielone będą wyposażone w instalację do ich podlewania. Dojścia będą wykonane z kostki granitowej.

Wnętrze wykonane z najwyższej jakości materiałów, posadzki gresowe, ściany wykończone płytami kamiennymi, schody gresem, poręcze ze stali nierdzewnej oraz winda osobowa ze stali nierdzewnej.

Wnętrze mieszkań przygotowane będą pod własną aranżację. Na wyposażeniu standardowym znajdować się będą podłogi z wylewki betonowej zatartej na gładko, ściany gipsowane, sufity pokryte tynkiem gipsowym. Wysokość kondygnacji wynosić będzie 2,7 m w świetle, stolarka drewniana, parapety kamienne, instalacja olicznikowana, wykonane podejścia wody kanalizacji, wentylacja mechaniczna, wideodomofon.

 

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 726... ZOBACZ NUMER 726 360 038

Wyślij e-mail zgloszenia.portale@homebroker.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 726... ZOBACZ NUMER 726 360 038

Wyślij e-mail zgloszenia.portale@homebroker.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 726... ZOBACZ NUMER 726 360 038

Wyślij e-mail zgloszenia.portale@homebroker.pl

o inwestycji mieszkania mapa zdjęcia zapytaj o szczegóły