ul. Dąbska

Dasta Invest Sp. z o.o. inwestycja ul. Dąbska Dąbska Street - etap III bud. A i B

Dąbska Street - etap III bud. A i B

Kraków Grzegórzki (Dzieln. II)

Termin realizacji: I kwartał 2021

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Budynek

Kondygnacje

7 kondygnacji naziemnych

Ilość mieszkań

177

Winda

cichobieżne, elektryczne – np. KONE

Garaże

216 miejsc postojowych

Komórki lokatorskie

tak

Ogrodzenie

tak

Ochrona i monitoring

instalacja monitoringu zewnętrznego oraz stróż 24H

Wykończenie

Okna

PVC z okleiną zewnętrzną, okna wyposażone w nawiewniki, profil 5-komorowy, szyby zespolone od parteru do 7 kondygnacji U=1,1 W/m2K, bezołowiowe

Drzwi wejściowe

antywłamaniowe kl. CR3 np. Gerda lub Dierre

Kuchnia

elektryczna

Opomiarowanie

indywidualne: liczniki zimnej i ciepłej wody użytkowej, ciepłomierz dla centralnego ogrzewania

Dodatkowe informacje

brama garażowa segmentowa - otwierana automatycznie np. firmy Hormann;
System Master Key (system jednego klucza);
balkony - płytki gresowe mrozoodporne, balustrady stalowe ocynkowane i malowane proszkowo lub balustrady szklane

Instalacje

C.O.

MPEC; w pokojach i kuchniach grzejniki stalowe płytowe np. Purmo, Korado, w łazienkach - grzejniki stalowe rurowe (typu drabinkowego) np. Instal Projekt lub Terma technologia

Telefon, internet

instalacja

Telewizja kablowa

TV AZART i TV-SAT, telewizja kablowa, internetowa wg projektów wykonawczych

Domofon

instalacja domofonowa cyfrowa z opcją wideo (dostosowana do montażu wideodomofonów)

Technologia

Ściany zewnętrzne

ściany żelbetowe gr. 18 cm; oceplenie - styropian gr. 15 cm lub wełna mineralna

Ściany działowe

cegła kratówka lub silikatowa gr. 8 lub 12 cm

Sufity i ściany wewnętrzne

betonowe gr. 18 cm

Podłogi

wylewki cementowe przygotowane do montażu podłóg

Elewacja

tynk silikonowy lub silikatowy, elementy okładziny ze spieków kwarcowych, np. Grespania, w obrębie wejść do klatek schodowych – okładzina kamienna lub gresowa, części elewacji okładzina z płytki klinkierowej

Parapety

parapety zewnętrzne – blacha powlekana, wewnętrzne - konglomerat

Podjazdy do budynków

wjazd do garażu - kostka betonowa lub płyta żelbetowa (opcja podgrzewania); dojazd oraz zewnętrzne miejsca postojowe – kostka betonowa wg projektu drogowego

Inwestycja „Dąbska Street” to projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Dasta Invest Sp. z o.o.

Obecnie wznoszone są dwa sześciopiętrowe budynki, oznaczone literami A i B, stanowiące III etap projektu „Dąbska Street”. W tej fazie przedsięwzięcia powstanie 177 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od około 34 metrów kwadratowych do blisko 109 metrów kwadratowych. Zakup mieszkania w tej inwestycji może być więc ciekawą opcją do rozważenia zarówno przez duże rodziny, jak i przez singli. Może to być także dobra propozycja dla osób chcących kupić mieszkanie, aby potem je wynająć.

Projekt III etapu zakłada także 216 miejsc postojowych wydzielonych w podziemnej hali garażowej, do której prowadzić będzie otwierana automatycznie segmentowa brama garażowa. Komunikacja między piętrami będzie obsługiwana przez cichobieżne windy elektryczne. W budynkach powstaną także komórki lokatorskie.

Aby zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, w lokalach mieszkalnych zostaną zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy CR3. Poprowadzona zostanie również cyfrowa instalacja domofonowa z opcją wideo, dostosowana do montażu wideodomofonów. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Dodatkowo przez całą dobę nad bezpieczeństwem mieszkańców na terenie posesji będzie czuwał stróż.

Inwestycja zostanie podłączona do sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. W mieszkaniach, w pokojach i kuchniach, zamontowane będą grzejniki stalowe płytowe, a w łazienkach - grzejniki stalowe rurowe (typu drabinkowego).

Inwestycja „Dąbska Street” powstaje w środkowej części Krakowa, w Dzielnicy II Grzegórzki, nieopodal ulicy Stanisława Lema, łączącej dwie duże arterie miasta – Aleję Pokoju i Aleję Jana Pawła II. Dużą zaletą tej lokalizacji jest rozbudowana sieć transportu publicznego oraz bliskość dworca kolejowego Kraków Główny i dworca autobusowego MDA. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli dojechać komunikacją miejską bezpośrednio do centrum miasta, a także do Nowej Huty. Skorzystanie z linii autobusowych i tramwajowych, mających swe przystanki na pobliskim Rondzie Mogilskim i Rondzie Grzegórzeckim, umożliwi natomiast dojazd do pozostałych rejonów Krakowa.

W pobliżu osiedla „Dąbska Street” działają liczne obiekty handlowe, usługowe i rozrywkowe. Są to między innymi: sklepy spożywcze, sklepy sportowe, przychodnia weterynaryjna, Galeria Plaza Kraków, Centrum Handlowe M1 czy Tauron Arena.

Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Lotników Polskich. Będzie to zapewne dobra wiadomość dla osób lubiących spędzać czas w otoczeniu przyrody. Na ponad 40-hektarowym terenie Parku znajdują się bowiem liczne alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, boisko wielofunkcyjne i plac z fontanną. Młodsi mieszkańcy „Dąbska Street” wraz z opiekunami będą mogli udać się do położonego na terenie Parku Ogrodu Doświadczeń imienia Stanisława Lema. Powstały w 2007 roku Ogród jest oddziałem plenerowym Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Jest to 6-hektarowy park edukacyjny z wieloma urządzeniami, instalacjami, konstrukcjami i modelami. „Mali odkrywcy” mogą tutaj poznawać prawa fizyki i świat przyrody poprzez zabawę.

Termin realizacji III etapu inwestycji „Dąbska Street” zaplanowano na I kwartał 2021 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 633... ZOBACZ NUMER 12 633 29 15, 12 357 55 77

Wyślij e-mail biuro@dastainvest.pl

Przejdź na stronę http://www.dastainvest.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 633... ZOBACZ NUMER 12 633 29 15, 12 357 55 77

Wyślij e-mail biuro@dastainvest.pl

Przejdź na stronę http://www.dastainvest.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 633... ZOBACZ NUMER 12 633 29 15, 12 357 55 77

Wyślij e-mail biuro@dastainvest.pl

Przejdź na stronę http://www.dastainvest.pl/