S.M. Śnieżka

S.M. Śnieżka

Adres:

ul. Opalowa 2

30-798 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. 12 653 93 33
tel. 12 633 23 27

tel. 12 653 93 33 tel. 12 633 23 27

Strona www:

www.sniezka.krakow.pl

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Wyślij zapytanie

Nr tel. 12 653... ZOBACZ NUMER 12 653 93 33

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka, z siedzibą w Krakowie (30-798 Kraków), ul. Opalowa 2, KRS 0000059135, NIP: 6750005890, REGON: 000976190 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę http://www.sniezka.krakow.pl/

Informacje Zrealizowane inwestycje

O firmie

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Śnieżka" powstała w maju 1982 roku przy Zakładach "Igloopol" w Krakowie. Po zlikwidowaniu "Igloopolu" Spółdzielnia usamodzielniła się i od września 1995 roku działa jako Spółdzielnia Mieszkaniowa "Śnieżka". Jest głównie Spółdzielnią inwestycyjną oraz zarządza swoimi zasobami.

Tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i nagrodę Złotego Sokoła SM Śnieżka otrzymała za:

- konsekwentną realizację inwestycji przyjaznych mieszkańcom, wyposażonych w bogaty program prorodzinnej infrastruktury społecznej, szczególnie w przestrzenie wspólne o charakterze rekreacyjnym i sportowym oraz za wzorowe utrzymanie towarzyszącej im zieleni.

- sukcesywne podnoszenie standardu wznoszonych budynków oraz stosowanie dobrej jakości materiałów i rozwiązań technicznych przy równoczesnym utrzymaniu cen na niskim ogólnodostępnym poziomie,

- skuteczne wysiłki zmierzające do coraz większej integracji realizowanego osiedla z miastem.

Zrealizowane inwestycje

Osiedle Złocień Kraków-Bieżanów

"Osiedle Złocień"

Na osiedlu Złocień Spółdzielnia oddała do użytku w okresie od 1995r. do końca 2014r. 24 wielorodzinne budynki mieszkalne. Ponadto „Śnieżka” zrealizowała w tym czasie 3 kompleksy domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz cztery domki w zabudowie bliźniaczej, łącznie 24 domki. Zadbano o wolną przestrzeń pomiędzy obiektami oraz obszerne zielone tereny wraz z sąsiadującymi starymi dębami. Ponadto mieszkańcy mają dostęp do bogatej infrastruktury: punktów handlowo-usługowych, ścieżek rowerowych, placów zabaw, kortu tenisowego, siłowni plenerowej, osiedlowego przedszkola i żłobka, w którym mogą zostawić pod troskliwą opieką swoje dzieci. Lokalizacja w obrębie miasta umożliwia szybki dojazd z centrum. Spokojna i bezpieczna okolica pozwala na relaks i odpoczynek po pracy. Wszystkie budynki zostały wykonane w wysokim standardzie w technologii tradycyjnej. Zróżnicowane powierzchnie i plany mieszkań pozwalają na indywidualną aranżację wnętrz. Osiedle jest bezpieczne i monitorowane.


Budynek przy ul. Zdunów

"ul. Zdunów 18"

W 2002 r. Spółdzielnia oddała do użytku budynek położony w rejonie Borek Fałęcki przy ul. Zdunów 18. Jest to pierwszy budynek w Krakowie zrealizowany przez Spółdzielnie Mieszkaniowe przy udziale środków z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego. Oficjalne otwarcie nastąpiło w marcu 2002 roku. Budynek ten posiada 88 mieszkań - w tym 69 lokatorskich, 1 pracownię, 1 lokal usługowy oraz 33 miejsca postojowe w przyziemiu budynku i 15 garaży.

Mazowiecka i Garbarska

"ul. Mazowiecka 16, ul. Garbarska 16"

Budynek przy usytuowanej w centrum miasta ul. Mazowieckiej 16 został oddany do użytku w 1988 r. Natomiast obiekt na zlokalizowanej w pobliżu Rynku Głównego ul. Garbarskiej 16 został ukończony w 1992 r. Są to najstarsze budynki naszej Spółdzielni, które znajdują się w atrakcyjnej okolicy i do dziś służą wysokim standardem zamieszkałym w nich lokatorom.

informacje realizacje kontakt