Domeco Jerzy Miernik Spółka Jawna

Adres:

ul. Królowej Jadwigi 170b/1
(wjazd i wejście od ul. Pod Sikornikiem 7)

30-212 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. kom. 502 650 419
tel. kom. 730 166 669

Strona www:

www.domeco.pl

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Wyślij zapytanie

Nr tel. 502... ZOBACZ NUMER 502 650 419, 730 166 669

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( DOMECO Jerzy Miernik sp.j., z siedzibą w Krakowie ( 30-216 Kraków), ul. Pod Sikornikiem 10, KRS 0000147502, NIP 6772227066, REGON 356710705 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę http://www.domeco.pl/

Informacje

O firmie

Firma działa na małopolskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Obecnie prowadzona jest przez właścicieli: Jerzego Miernika oraz jego córkę Grażynę Miernik. Stanowimy rodzinny zespół, w którym łączy się tradycję z wiedzą o aktualnych trendach budowlanych i potrzebach klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i budowie inwestycji mieszkaniowych, a także pozyskiwaniu działek w atrakcyjnych lokalizacjach.
Naszym celem jest zadowolenie klientów i zaspokojenie ich potrzeb. Mamy na uwadze, że zakup mieszkania to życiowa decyzja. Dlatego ważne jest, aby zwrócić się do firmy rzetelnej i zaufanej.

Nasze realizacje:
Rok 2011 "Kamieniczka pod Jesionami" w Wieliczce:
Firma zakupiła działkę oraz kamienicę z lat 30. XX wieku w centrum Wieliczki. Przeprowadziliśmy generalny remont i przebudowę kamienicy, wydzieliliśmy 4 lokale i wykończyliśmy je tak, aby stworzyć przytulne i funkcjonalne mieszkania.

Rok 2010 Inwestycja Willa Białoprądnicka w Krakowie zakup działki, uzyskanie Decyzji WZiZT, przygotowanie projektu, uzyskanie Pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego na 10 mieszkań w pięknej okolicy Dworku Białoprądnickiego.

Rok 2009 Inwestycja przy ul. Łukasińskiego w Krakowie zakup działki, uzyskanie WZiZT, przygotowanie projektu, uzyskanie Pozwolenia na budowę kameralnej inwestycji na 21 mieszkań w Borku Fałęckim

Rok 2009 Inwestycja "Dom Pod Wierzbami" w Krakowie zakup działki, uzyskanie Decyzji WZiZT, przygotowanie projektu, uzyskanie Pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego na 21 mieszkań w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Rok 2008 Inwestycja przy ul. Piaskowej w Krakowie zakup działki, uzyskanie Decyzji WZiZT na zespól domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w modnej dzielnicy Bronowice Wielkie.

Rok 2007 Inwestycja w Zabierzowie zakup działki, uzyskanie Decyzji WZiZT, przygotowanie projektu, uzyskanie Pozwolenia na budowę na zespół dwunastu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Zabierzowie k. Krakowa.

Rok 2006 Inwestycja przy ul. Prokocimskiej w Krakowie zakup działki, uzyskanie Decyzji WZiZT, przygotowanie projektu, uzyskanie Pozwolenia na budowę kameralnego budynku mieszkalnego na 10 mieszkań.

Atutami naszej firmy są przede wszystkim:

- duże doświadczenie w działalności deweloperskiej
- atrakcyjna lokalizacja budowanych nieruchomości
- kameralne inwestycje w cichych i spokojnych okolicach
- budynki zaprojektowane przez doskonałych architektów, dopracowane pod każdym względem
- wysoki standard budowanych budynków - stosowanie rozwiązań optymalnych dla dobrego i nowoczesnego mieszkania

Od początku naszej działalności specjalizujemy się głównie w przygotowaniu procesów inwestycyjnych: zakup działki, uzyskanie warunków zabudowy, uzyskanie mediów do nieruchomości, uzyskanie pozwolenia na budowę. Z dużym sukcesem zalatwiamy trudne sprawy administracyno - sądowe dotyczące m.in.: zniesienia lub uzyskania służebności, rozwiązania spraw spadkowych itp. Naszym celem jest w jak najkrótszym czasie przygotowanie działki pod budowę. Nawiązaliśmy liczne kontakty z zaufanymi wykonawcami zewnętrznymi, współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami budowlanymi.

informacje kontakt