Praca

Programista PHP

Opis stanowiska pracy

Friscom s.c., właściciel marek Dominium.pl, Biura.pl oraz wKrakowie.pl poszukuje osoby na stanowisko Programisty PHP do naszego biura w Krakowie.

Szukamy osób myślących analitycznie, zorientowanych na rozwiązywanie problemów, z podejściem „can do”. Lubimy konkret, publikujemy konkretne ogłoszenie i szukamy konkretnych ludzi.

Czego wymagamy?

- min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

- dobrej znajomości obiektowego programowania w PHP 5 , Zend Framework (chętnie w wersji 2)

- znajomości relacyjnych baz danych (MySql)

- znajomości HTML5 i CSS3

- znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym studiować dokumentację

Co oferujemy?

- ciekawe problemy programistyczne do rozwiązania przy unowocześnianiu naszych aplikacji i wdrażaniu nowych funkcjonalności/projektów – mamy dużo do zrobienia, będziesz mieć masę okazji, żeby się wykazać – doceniamy pracę.

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania wraz z systemem premiowym

- miłą atmosferę w biurze, pracę z ambitnym zespołem.

Dodatkowo powinieneś chcieć się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności – dobrze jeśli pojęcia Unix, SVN/GIT, XML nie są Ci obce.

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
Min. wykształcenie: Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia: 5.500,00 zł - 8.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)