Tętnowski Development

Piła Kościelecka Domy Nad Zalewem Chrzanów

Piła Kościelecka

Chrzanów

Domy Nad Zalewem

Dostępne metraże (m2): 220,00 - 242,00

Termin realizacji: do odbioru

Warunki zakupu

Cena brutto zł 650 000,00 - 670 000,00
Dostępne metraże m2 220,00 - 242,00
Dostępnych obiektów 2
Współpraca z bankami tak
Zasady rezerwacji 10000 zł
Pierwsza wpłata 20%
Raty do uzgodnienia indywidualnie
Własność hipoteczna

Osiedle

Kondygnacje 2
Ilość domów na osiedlu 5
Powierzchnie działek ok. 8 a, działki zagospodarowane
Powierzchnie domów powierzchnia użytkowa ok. 242 m2, powierzchnia całkowita ok. 270 m2
Garaże garaż dwustanowiskowy dostępny zarówno z zewnątrz budynku jak i z jego środka przez pomieszczenie gospodarcze, przed domem dodatkowe 2 miejsca postojowe
Strony świata wszystkie
Ogrodzenie ogrodzone budynki i osiedle
Ochrona i monitoring tak, monitoring całego kompleksu

Wykończenie

Okna stolarka drewniana - mahoń, meranti
Drzwi wewnętrzne i futryny brak
Rolety zewnętrzne brak
Drzwi wejściowe antywłamaniowe
Opomiarowanie tak
Wykończenie pod klucz nie
Dodatkowe informacje dwuspadowy dach pokryty dachówką ceramiczną

Instalacje

Biały montaż nie
C.O. ogrzewanie gazowe – piec Viessmann
Telefon, internet tak
Telewizja kablowa instalalacja
Domofon tak

Technologia

Ściany zewnętrzne Porotherm
Ściany działowe Porotherm
Sufity i ściany wewnętrzne tynki gipsowe
Podłogi wylewka cementowa
Elewacja tynk mineralny, klinkier, okładzina drewniana
Parapety blacha ocynkowana powlekana
Podjazdy do budynków wybrukowany

DOMY – Piła Folwark / okolice Chrzanowa – miejsce dla osób ceniących sobie spokój i lubiących otaczać się pięknem przyrody.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową propozycją – domy jednorodzinne wolno stojące w malowniczym miejscu nad Zalewem Chechło. Zalew Chechło to zbiornik wodny znajdujący się na skraju Puszczy Dulowskiej, który stanowi doskonałe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe.

Nasza inwestycja obejmuje 5 domów, położonych na działkach ok. 8 arów każda. Wszystkie domy zostaną indywidualnie ogrodzone, działki zagospodarowane. Budynki powstaną na działce lekko nachylonej, dzięki czemu z okien rozpościerał się będzie piękny widok na Zalew i okoliczne lasy. Domy doskonale wkomponują się w krajobraz. Do wykonania elewacji użyte zostaną elementy drewniane, klinkier oraz tynk. Materiały te nadadzą bryle nowoczesny, a zarazem elegancki wygląd. Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych Porotherm, dach dwuspadowy pokryty zostanie dachówką ceramiczną, stolarka okienna drewniana – Mahoń Meranti. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie monitoring całego kompleksu domów.

Na parterze zaprojektowany został duży garaż (dwustanowiskowy) dostępny zarówno z zewnątrz budynku, jak i z jego środka przez pomieszczenie gospodarcze. Przed domem znajdować się będą również dodatkowe 2 miejsca postojowe. Do części mieszkalnej wchodzimy przez wiatrołap, który prowadzi nas do holu, będącego głównym elementem komunikacji całego domu. Na poddasze prowadzą obszerne ażurowe schody. Na parterze domu zaprojektowany został przestronny, pełen światła salon, z dużymi przeszkleniami oraz wyjściem na taras. Kuchnia dostępna zarówno z holu jak i z salonu. Na parterze znajdziemy również pomieszczenie z przeznaczeniem na gabinet (biuro), łazienkę gościnną (z kabiną prysznicową i w.c.), a także wspomniane już pomieszczenie gospodarcze służące również jako kotłownia.

Na poddaszu zaś zaprojektowano 4 funkcjonalne pokoje, w tym jeden posiadający łazienkę. Dodatkowa łazienka dostępna dla wszystkich domowników znajduje się w okolicy pozostałych sypialni. Dwie z nich posiadają wyjście na balkon. Przestronny hol na poddaszu można zaadoptować na pokój telewizyjny lub bibliotekę.

Lokalizacja inwestycji - tylko kilka minut do autostrady - powoduje, że jest to idealne miejsce dla osób, którym zależy na dobrej komunikacji zarówno z Krakowem, jak i Katowicami.