17 maja 2012

Sołtysowska 35a – inwestycja w południowych Czyżynach

z dn. 2012-02-09

„Sołtysowska 35a” to pięciokondygnacyjny budynek, którego realizację rozpoczął w grudniu krakowski deweloper Convector Development Sp. z o.o. Budynek położony jest w południowej części dzielnicy Czyżyny, na działce przylegającej do ulicy Sołtysowskiej.

W ostatnich latach ta część Krakowa staje się coraz bardziej popularna wśród inwestorów, a dzielnica dzięki powstającym nowym budynkom i osiedlom zmienia swój charakter. Czyżyny, za sprawą lokalizacji uczelni, centrów handlowych, terenów zielonych i rekreacyjnych cieszą się także zainteresowaniem nabywców mieszkań. Wśród atutów tej dzielnicy wymieniane są często dogodne warunki komunikacyjne (linie tramwajowe i autobusowe) i przystępne ceny nieruchomości.

Przy ulicy Sołtysowskiej 35a za sprawą Convector Development powstanie łącznie 87 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33,6 m2 do 97,7 m2. Ceny w tej inwestycji rozpoczynają się od od 4942,00 zł brutto. Niemal każde z mieszkań posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Dodatkowo oferowane są także komórki lokatorskie. W mieszkaniach zainstalowana zostanie stolarka PCV oraz drzwi antywłamaniowe klasy C. Ponadto okna i drzwi balkonowe na parterach wyposażone zostaną w rolety zewnętrzne. Na podziemnej kondygnacji zaprojektowano garaż, w którym znajdzie się 46 miejsc postojowych. Podjazdy garażowe wyposażone zostaną w system podgrzewający. Dodatkowe miejsca parkingowe zlokalizowano na zewnątrz budynku. Budynek składać się będzie z czterech klatek schodowych z windami umożliwiającymi komunikację na wszystkie kondygnacje.

Zakończenie realizacji inwestycji przewidziano na I kwartał 2013 roku.

Convector Development Sp. z o.o. powstała w 1998 roku jako firma prowadząca działalność deweloperską w zakresie budowy budynków oraz lokali mieszkalnych i użytkowych z przeznaczeniem na sprzedaż i wynajem. Spółka realizuje inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego na terenie Krakowa - mając w swoim dorobku zarówno realizacje obiektów wielorodzinnych (zespoły budownictwa wielorodzinnego przy ul. Tuchowskiej, Kordiana i Łużyckiej, Zachodniej, Chełmońskiego), jak i zespołów budownictwa jednorodzinnego (osiedle domów przy ul. Zarosie). Spółka jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

A.S.

Reklamy i ogłoszenia publikowane na stronie DOMINIUM.PL nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. FRISCOM s.c. nie odpowiada za treść reklam i ogłoszeń publikowanych na stronie DOMINIUM.PL

Copyright 1999-2012 FRISCOM s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone

Polecamy także: mieszkania i domy Katowice | apartamenty Zakopane | biura powierzchnie biurowe | biura powierzchnie biurowe Kraków | sale konferencyjne | biura biurowce powierzchnie biurowe magazyny Warszawa | lokale użytkowe